Milas İlçe Emniyet Müdürlüğü’nden ihbar hattı uygulaması

Bu haber 18 Ekim 2017 - 0:56 'de eklendi ve 433 kez görüntülendi.

Muğla’nın Milas ilçesinde Emniyet Müdürlüğü tarafından 155 veya 112 ihbar hatları tarzında yeni bir ihbar hattının ilçede de devreye girdiği bildirildi.

Milas İlçe Emniyet Müdürü Turgay Ava tarafından yapılan açıklamada ihbarların mesai saatleri içinde değerlendirileceğini ve en kısa zamanda vatandaşa geri dönüş sağlanacağını belirtildi.
Milas İlçe Emniyet Müdürü Turgay Ava tarafından yapılan bilgilendirmede, ilçede meydana gelebilecek herhangi bir olaya daha kısa sürede müdahale edebilmek için sabah 08:00 ile akşam saat 17:00 arasında doğrudan kendisinin veya müdür yardımcılarının mesai saatleri sonrasında ise nöbetçi amiri tarafından kullanılacak olan yeni bir ihbar hattının açıldığını belirtildi.
Konuyla ilgili olarak açıklama yapan İlçe Emniyet Müdürü Ava şunları söyledi:

“Vatandaşımız, açılan bu yeni hattı ‘BİMER’ veya ‘CİMER’ gibi düşünebilir. Bu hatta tıpkı 155 veya 112 hattına yapılacak ihbarlar olduğu gibi kentimiz ve özellikle de halkın huzurunu bozan, bozacak olan konuları da ihbar edebilir. Amaç, meydana gelen veya gelebilecek ilçemizin ve vatandaşımızın huzur ve güvenliğini bozan olası bir duruma kısa zamanda müdahale etmektir. Müdürlüğümüz tarafından açılan yeni ihbar hattının numarası 0538 446 0949 olup, vatandaşımız doğrudan arayabilir, SMS veya Whatsapp aracılığı ile fotoğraflı ve görüntülü ihbarda bulunabilir.” (İHA)

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.