Milas CKD’den sosyal etkinlikler

Bu haber 18 Nisan 2016 - 23:13 'de eklendi ve 862 kez görüntülendi.

milas cumhuriyet kadınları (2)Milas Cumhuriyet Kadınlar Derneği(CKD) düzenledikleri sosyal etkinliklerle dikkat çekmeye devam ediyor. Dernek Şube Başkanı Gülden Sökelioğlu yaptığı açıklama ile düzenledikleri konferans ve gezilerle Milas tanıttıklarını söyledi.

Hüseyin Kocabıyık

Milas Cumhuriyet Kadınlar Derneği(CKD) düzenledikleri sosyal etkinliklerle dikkat çekmeye devam ediyor. Dernek Şube Başkanı Gülden Sökelioğlu yaptığı açıklama ile düzenledikleri konferans ve gezilerle Milas tanıttıklarını söyledi.

Başkan Sökelioğlu,  Cumhuriyet Kadınlarının Atatürk sevgisi ile dolu ve Cumhuriyet sevdalısı oldukları belirtti.

İlçede CKD’NİN yapmış olduğu toplantılar onlarca Milas’lı kadınların beğenisini toplayan ve yapmış olduğu başarılı çalışmaları ile ilçe genelinde Milas’ın Gülden Ablası olarak anılıyor.

CKD Şube Başkanı Gülden Sökelioğlu son olarak gittikleri Ödemiş, Gölcük ve Bozdağ’da Milas ilçesi adına bir hayli güzelliklerle ilçeye döndüklerini söyledi. Son olarak Başkanı Gülden Sökelioğlu,”Milaslı üyelerimiz ile birlik ve beraberlik içinde her fırsatta toplantılar yaptığımız gibi gezilerde düzenlemekteyiz. Önemli olan Cumhuriyet Kadınları olarak Atatürk’ün izinde olup Cumhuriyetimizi korumak olacaktır” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.