MİLAS CHP BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI AHMET ÇEVİKKOL

Bu haber 28 Şubat 2013 - 8:54 'de eklendi ve 3.325 kez görüntülendi.
Hüseyin Kocabıyıkhuseyinkocabiyik@hamlegazetesi.com.tr
Gölge Adam

Milas CHP’de Belediye Başkan aday adaylığı için öne çıkan isimler arasında mevcut başkan Muhammed Tokat, Ahmet Çevikkol, Barış Soylak bulunuyor. Sayın Tokat mevcut belediye başkanı, Sayın Çevikkol eğitimci, Sayın Soylak ise belediyenin Veteriner Müdürü. Tabi bunun yanı sıra birkaç aday adayının da çıkabileceği kulislerde dolaşıyor.
Aday adaylarından Ahmet Çevikkol mücadeleci bir yapıya sahip. Verdiği mücadeleler sonrası cezaevine girmiş, gözaltına alınmış. SHP saflarında ve CHP saflarında uzun bir süre siyasetin içinde bulunmuş. Meslek hayatında da üst düzey yöneticilikler yapan Çevikkol, çok sayıdaki derneklerde de yönetici konumunda bulunmuş.
Evli bir çocuk sahibi olan Milas Belediye Başkan aday adayı Ahmet Çevikkol, geçmiş dönemlerde olsun bugünkü mevcut CHP üst düzey yöneticileri ile olsun diyalogu elden bırakmamış. Hala CHP kurmayları ile her fırsatta bir araya gelen değerli bir siyasetçi konumundadır. CHP’nin genel başkanı ve genel başkan yardımcıları Muğla’ya ne zaman gelseler, beraberinde mutlaka Sayın Çevikkol’la birlikte olurlar. Donanımlı bir eğitimci olan Çevikkol’u Milas çevresinde tanımayan yoktur.
Çevikkol’u kendisini anlatmasını istedik. Uzun yıllar siyasetin içinde bir nefer gibi çalıştığını belirtirken, Milas’a hizmet vermek için Belediye Başkan aday adayı olduğunu söyledi. Eğer seçilirse Milas’ın çehresini değiştirme sözü veren Çevikkol, Milas’ı Muğla’nın en şeffaf belediyesi haline getirmeye sözü de veriyor. İki dönem belediye başkan aday adayı olduğunu da belirten Çevikkol, şansını bu dönem de kullanmaktan yana.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

1 ADET YORUM YAPILDI
Ülke Temiz 23 Kasım 2016 / 02:24

Siyasi idarecilik adaylığında hedefine ulaşması temennisiyle Milas halkına yakışır,dürüst,mücadeleci,mütavazi kişiliğiyle C.H.P SİYASİ PARTİSİNDE yolu açık olsun