Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’taki Hünerler

Bu haber 27 Aralık 2015 - 22:10 'de eklendi ve 1.253 kez görüntülendi.
Hüseyin Kocabıyıkhuseyinkocabiyik@hamlegazetesi.com.tr
Gölge Adam

Hüseyin Kocabıyık

Sevgili okurlarım, önceki gün Milas’taydım. İlçede büyük bir hareketlilik olduğunu gördüm. Birçok eş ve dostumla görüşme imkânım oldu. Havalarında iyi olması güneşli bir havada Milas halkının çoğunluğu havaların güzel olması nedeniyle parklarda ve sokaklarda gezinti yapmaktalar. Bozuk olan yollar düzenlenmiş. İlçedeki yoların yapımı ile büyük bir değişiklik olmuş. Fırsat bulup Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’la ilgili bilgiler almaya çalıştım. Sayın Başkan Muhammet Tokat’ın çalışkan bir belediye başkanı olduğunu söylüyorlar. Bazı vatandaşlarda katı bir politikacı olduğunu söylemeden geçemiyorlardı. Uzun yıllardan bu yana Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün’le birlikte siyaset yaptığı anlatılırken geçtiğimiz günler içinde yapılan Muğla CHP İl Başkanlığı seçiminde destek verdikleri Mürsel Alban’ın tekrar İl Başkanı seçilmesinde büyük bir katkısı olduğu söyleniyor Sayın Tokat’ın sevgili okurlarım.
Sevgili okurlarım, anladığım kadarı ile Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat çalışkan bir belediye başkanı olduğu vurgulanırken CHP siyasetinde hiç yenilgi almadığı da anlatılıyor. Buna nasıl örnek verirsiniz derseniz onu da kısaca anlatayım: Benim de sevip değer verdiğim bir belediye başkanı olan Muhammet Tokat şimdiye kadar girmiş olduğu CHP ile ilgili yani destek verdiği isimler devamlı seçimleri kazanmış. Mesela Sayın Tokat siyasette neler kazanmış. İlçede yapılan CHP delege seçimlerinde devamlı onun dediği olmuş. İl Başkanlığı seçimlerinde yine onun destek verdiği isim kazanmış.
Milletvekili seçimlerine gelince yıllardan bu yana Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ın destek verdiği isimler milletvekili seçilmişler tıpkı Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık’ı devamlı seçim kazanması gibi. Yani anlayacağınız Sayın Tokat kendisi hukukçu ama işi gücü Belediyecilik ve CHP’ye daha da büyütmek, bir de Milas halkının kendisini sevip sayması ah bir de belediyenin borçları olmasa daha iyi olacak Sevgili Başkan Muhammet Tokat. Lafı fazla uzatmaya gerek yok çalışkan bir belediye başkanı, bilinçli, tecrübeli bir siyasetçi, Milas halkının sevdiği bir Belediye Başkanı. Ne mutlu bu tür güzelliğe değil mi Sevgili Belediye Başkanı Muhammet Tokat sevgili okurlarım.
Sevgili okurlarım; bu güreşme ve konuşmalardan sonra Milas ilçesinin kanaat önderlerinden olan Ticaret Odası eski Başkanı, Belediye Başkan Eski Yardımcısı, bugününde Milas Belediyesi başta olmak üzere Muğla Büyükşehir İmar Komisyonu Başkanı, Meclis Üyesi, Harita Mühendisi Enver Tuna’dan da bazı bilgiler aldık. Sayın Tuna; Milas’ta büyük bir değişiklik olmakta. Belediye Başkanımız Muhammet Tokat’ta yoğun bir şekilde Milas halkına hizmet verdiğine inanıyorum dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

1 ADET YORUM YAPILDI
Hüsnü Hakan Tanrıkut 04 Ağustos 2017 / 11:11

Sayın başkan,
Tebrik eder başarılar dilerim, halk kazansın.Saygılarımla….