Mikroman’dan iftar yemeği « Hamle Gazetesi

Mikroman’dan iftar yemeği

Bu haber 19 Haziran 2016 - 21:55 'de eklendi ve 1.112 kez görüntülendi.

magazin (2)Yatağan’da dev bir firma olan Mikroman Maden Ticaret AŞ. önceki gün Belediye Düğün Salonu’nda bir iftar yemeği verdi. İftar yemeğinde CHP’li vekiller vatandaşlara yemek dağıttı.

Hüseyin Kocabıyık

Yatağan’da dev bir firma olan Mikroman Maden Ticaret AŞ. önceki gün Belediye Düğün Salonu’nda bir iftar yemeği verdi.

Çok sayıda vatandaşın hazır olduğu iftar yemeğinde Mikroman Maden Ticaret AŞ.’den Nazmi Çetin Teknik Müdür, Aytaç Demirel Satın Alma Müdürü, Halil Sadet Ekiz Genel Koordinatör ev sahipliği yaparken iftar yemeğinde Muğla CHP Milletvekillerinin yemek dağıtmaları ise ayrı bir güzellik oldu.

Mikroman Maden Ticaret AŞ.’nin iftar yemeğinde Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün’ün CHP Milletvekilleri Av. Akın Üstündağ, Prof. Dr. Nurettin Demir, Ömer Süha Aldan, Muğla CHP İl Başkanı Mürsel Alban, Yatağan Belediye Başkanı H. Haşmet Işık, Yatağan Belediye Başkanı Yardımcısı Tarcan Oğuz, CHP İlçe Başkanı Kamil Genek, CHP Kadın Kolları Başkanı Hülya Karadavut ve çok sayıda vatandaş hazır bulundu. Belediye Başkanı H. Haşmet Işık yaptığı konuşmasında, “Mikroman Madencilik her yıl bu tür hayır işleri ile ellerinden gelen yardımları esirgememektedir. Kendilerine sonsuz teşekkür ediyorum” dedi. Mikroman Madencilik yetkilileri ise, “Yapılan hayır işleri hiçbir zaman anılmaz. Herkese afiyet olsun” dediler.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.