MHP’den hain saldırıya kınama

Bu haber 27 Ocak 2014 - 20:23 'de eklendi ve 821 kez görüntülendi.

mhphain651651MHP Muğla İl Başkanı Mehmet Korkmaz, İstanbul Esenyurt’ta Cengiz Akyüz’ün hayatını kaybettiği hain saldırıyı kınadı.
Haber Merkezi
İstanbul Esenyurt’ta MHP seçim bürosuna yapılan saldırıda hayatını kaybeden Cengiz Akyüz ile ilgili olarak MHP Muğla İl Başkanı Mehmet Korkmaz bir açıklama yaptı. Korkmaz, açıklamasında “Bu menfur saldırı sadece MHP’yi değil, Türk milletini hedef almıştır” dedi. Korkmaz, bir an önce saldırının faillerinin yakalanıp, tahrik ve provokasyon kokan bu tür saldırıları yapanların cezalandırılmasını istedi.
MHP Muğla İl Başkanı Mehmet Korkmaz’ın açıklaması şu ifadelerden oluşuyor:
“Partimizin Esenyurt Bürosuna hain bir saldırı yapılmış, bu saldırıda ülküdaşımız Cengiz Akyüz hayatı kaybetmiş, üç ülküdaşımız da yaralanmıştır. AKP Hükümeti’nden destek alan ve Türk milletine karşı adeta savaş ilan etmiş olan PKK ve yandaşları tahrik ve kışkırtıcı hareketlere bir yenisini eklemişlerdir. Bu saldırıyı yapanlar cezasız kalmayacaklardır. Seçimlerin güvenlik içinde yapılmaması ve MHP’nin yükselişinin önünü kesmek isteyen mihraklara izin verilmemelidir. Biz, her zaman olduğu gibi, şimdi de kışkırtıcı ve tahriklere kapılmayacağız. İtidalli hareket edeceğiz. MHP, milli birliğimizin ve bütünlüğümüzün teminatıdır. Bizi sokağa çekmek isteyenler avuçlarını yalayacaklardır. Bizim, hesaplaşma yerimiz 30 Mart’taki seçim sandıkları olacaktır.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.