MHP’den anma mesajı

Bu haber 28 Mayıs 2015 - 0:30 'de eklendi ve 573 kez görüntülendi.

mhpanmaaaMHP Marmaris İlçe Başkanı Kemal Kalemci, yayınladığı mesajında ülkücülüğün, Türklük şuurunu kaybetmeden İslam ahlak ve faziletine uygun bir biçimde yaşamanın adı olduğunu kaydetti.

Kadir Tamer

MHP Marmaris İlçe Başkanı Kemal Kalemci, Gümrük Bakanı Gün Sazak’ın hain bir saldırı soncu öldürülmesinin 35. ölüm yıl döneminde bir anma mesajı yayınladı. Kalemci açıklamasında ülkücülüğün, Türklük şuurunu kaybetmeden İslam ahlak ve faziletine uygun bir biçimde yaşamanın adı olduğunu kaydetti.

Kalemci açıklamasında, “Böylesi müstesna bir duruşun temsilcilerinin yolunda yürümek bizler için hayatta yaşayabileceğimiz en büyük şereftir. Ömrünü yürüdüğü yolda inandığı davasında hiçe sayanların hikayeleri nesilden nesile, geçmişten geleceğe aktarılacaktır. İsimlerini ülkücü hareket adına tarihe yazdıran, şehitlik makamına erişen dava büyüklerimizi hiçbir zaman unutmayacağız. Gün Sazak’ı, Ertuğrul Dursun Önkuzu’yu, Halil Esendağ’ı, Selçuk Duracak’ı, Yusuf İmamoğlu’nu, Fırat’ımızı ve gül yüzlü cennet mekan reislerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyorum. Ülkücü harekete hizmet etmiş ve ebediyete intikal eden başta Başbuğumuz Alparslan Türkeş bey olmak üzere, ülkücü hareketin her bir mensubunun ruhları şad mekanları cennet olsun. Yüce Allah, Türklük şuurunu kaybetmeden İslam ahlak ve faziletine uygun yaşayanlardan yana saf tutanların yar ve yardımcısı olsun” ifadelerine yer verdi.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.