MHP Ortaca İlçe Teşkilatı kahvaltıda bir araya geldi

Bu haber 12 Ekim 2015 - 23:34 'de eklendi ve 603 kez görüntülendi.

MHP ORTACA İLÇE TEŞKİLATI KAHVALTIDA BİR ARAYA GELDİ MHP’Lİ ERDOĞAN; "ANKARA’NIN GÖBEĞİNDE NASIL OLURDA BOMBA PATLATILIR’’Muğla’nın Ortaca ilçesinde Milliyetçi Hareket Partisi ilçe teşkilatı kahvaltılı bir toplantıda buluştu.

 

Muğla’nın Ortaca ilçesinde Milliyetçi Hareket Partisi ilçe teşkilatı kahvaltılı bir toplantıda buluştu. Kahvaltıya, MHP Muğla Milletvekili Mehmet Erdoğan ve MHP Ortaca ilçe Başkanı Sadık Gün’ün yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.
Önemli olan Devletin Ankara’nın göbeğinde bomba patlatılacak ortam bırakmaması diyen MHP Muğla Milletvekili Mehmet Erdoğan; ‘’7 Hazirandan bu yana ülkemiz kan gölüne döndü. Önce Suruç ardından Türkiye’nin dört bir yanından gelen Şehit haberleri, dünde Ankara’nın göbeğinde patlayan bombalarla artık çok ciddi sorular var. Türkiye’de ne oluyor? Bu işin çaresi nedir? Hükümet Terör var gelin konuşalım diyor, Ankara’nın göbeğinde bomba patlıyor sanki muhalefet lideri gibi gelin konuşalım diyorlar. Ankara’nın göbeğinde nasıl olurda bomba patlatılır. Benim devletim nerede? Benim hükümetim nerede? Benim Emniyetim nerede? Elbette sen ortamı hazır hale getirirsen Ankara’nın göbeğinde bomba patlatacak adam çok olur. Türk Devleti ile Türk Milleti ile hesabı olan herkes bunu yapabilir. Önemli olan benim Devletimin Ankara’nın göbeğinde bomba patlatılacak ortam bırakmaması’’ şeklinde konuştu.

MHP 2. vekile çok yakın

1 Kasım seçimlerine de değinen Erdoğan, 2. Vekili çıkarmalarının imkansız olmadığını belirterek; “1 Kasımda Muğla’da yeni bir tablo ortaya çıkacak, CHP dördüncü vekili istiyorum diyor. Ama bunların hepsi hayal, ikinci Milletvekiline en yakın pozisyonda olan biz varız. CHP zaten sağdan götürebileceği seçmenin hepsini götürdü. Bu saatten sonra bize düşen bir şey var. Her ilçede oyumuzu bin arttırırsak, ikinci bir Milletvekili çıkartıyoruz. 7 Haziranda Ortaca’da aldığımız 6500 oyu 7500 yaptığımızda bizim Muğla’da ikinci bir Milletvekilimiz var’’ ifadelerini kullandı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.