MHP Muğla İl Başkanı Korkmaz: “Şimdi Birlik Zamanı”

Bu haber 29 Mayıs 2015 - 0:40 'de eklendi ve 676 kez görüntülendi.

mhpppMHP Muğla İl Başkanı Mehmet Korkmaz, genel seçimin iktidar tarafından Türk milletine zulüm yaşatıldığını son tarih olacağını söyledi. Korkmaz, yaptığı açıklamada birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Haber Merkezi

MHP Muğla İl Başkanı Mehmet Korkmaz, genel seçimin iktidar tarafından Türk milletine zulüm yaşatıldığını son tarih olacağını söyledi. Korkmaz, yaptığı açıklamada birlik ve beraberlik mesajı verdi. Türkiye’nin, dış mihrakların maşası olan iktidar tarafından sonu karanlık bir tünele sokulduğunu ileri süren Korkmaz, “Bu tünelin iki çıkışı vardır. Birisi iktidar mensuplarının ülkeyi bölünmeye, Türk milletini de köleliğe götüren, ucu karanlık ve sonu uçurum olan yoldur. Diğer yol ise ülkenin birliğini, beraberliğini, refahını, milletinin başı dik, alnı ak, karnı tok, sırtı pek olan ve güçlü devlet, mutlu millet hedefleyen milliyetçi hareketin iktidar yoludur. Bunun yolu birlikten beraberlikten, el ele, sırt sırta verip birlikte mücadele etmekten geçmektedir. Birlikte iktidara yürümekten geçmektedir.” dedi.

MHP İl Başkanı Korkmaz, “7 Haziran yaşatılan zulmün, aşağılamanın, demokrasiyi yok edişin, getirilmek istenen diktatörlüğe dur demenin, Türk milletinin sokulduğu karanlık tünelden çıkışının yaşanacağı son tarihtir. Daha önce görev yapmış milletvekili ve milletvekili adaylarım, eski il başkanlarım, kongrede il başkanlığına aday olan dava arkadaşlarım, yönetim kurulu üyeleri, eski ilçe başkanlarım, belediye başkanlarım ve belediye başkan adaylarım, belediye meclis üyelerim ve belediye meclis üyesi adaylarım, eski delegelerim, bu kutlu davanın iman erleri, gelin hep birlikte 7 Haziran’da iktidara giden yolda beraber olalım. Kongrelerden kongrelere buluşmayalım, bu yolda sizin de bir damla katkınız olsun. Gücümüze güç katalım.” ifadelerini kullandı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.