MHP Milletvekili Mehmet Erdoğan: Erken Seçime Hodri Meydan

Bu haber 26 Ağustos 2015 - 20:48 'de eklendi ve 1.052 kez görüntülendi.
Hüseyin Kocabıyıkhuseyinkocabiyik@hamlegazetesi.com.tr
Gölge Adam

Hüseyin Kocabıyık

Sevgili okurlarım, telefonla görüştüğüm Muğla MHP Milletvekili Mehmet Erdoğan son günlerde yine Ankara’dan gelip seçmenleri ile bir araya geldi. Erken seçimin yapılacak olması ile Sayın Erdoğan seçim için ‘Hodri Meydan’ dedi. Önceki gün gitmiş olduğu Seydikemer İlçesi’nde seçmenlerle bir araya gelip yapmış olduğu sohbet toplantısında: “Bugünkü mevcut AKP iktidarının yapılacak olan seçimlere yerine getiremeyeceğini bildiğimiz için erken seçim istememiştik. Ancak şimdi ülke gün geçtikçe bir çıkmazın içine giriyor. Biz de MHP olarak yapılacak olan erken seçime hodri meydan diyoruz” dedi.

Sevgili okurlarım, MHP Milletvekili Mehmet Erdoğan, Fethiye ve Seydikemer İlçesi’nde partililerin sevgi tezahüratları ile karşılanması sonrası memnuniyeti belirtti. Erdoğan yapmış olduğu konuşmasının bir bölümünde ise: “Her gün onlarca şehit veriyoruz. Bunun tek sorumlusu AKP iktidarıdır. Siz hükümet olarak tedbir alamıyorsanız bırakın çekin gidinde ülke sizin yapmış olduğunuz pislikler biliniyor ve alenen görülebiliyor. Evet, biz de MHP olarak ülkeyi yönetemediğiniz için erken seçime varız diyoruz” diye konuştuğunu söyledi.

Sevgili okurlarım, Sayın Erdoğan’ın yüzündeki gülücükler sonrası bakınız neler söyledi: “Bugünün AKP iktidarı gelmiş geçmiş hükümetlerin bir yüz karasıdır. Çünkü ülkemiz bir çıkmazın içinde, vatandaş perişan, işçi memur aç, yanımızdaki yabancı ülkelerle bir düşman gibiyiz. Bunun da tek nedeni Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dır. O nedenle zaten onun yüzünden Türkiye bu hale düştü. Görmüyor musunuz dolar, Euro, altın fırladı” dedi.

Yine telefondaki konuşmalarını şöyle sürdüren MHP Milletvekili Mehmet Erdoğan: “Biz MHP olarak AKP ile niçin hükümet kurmadık tüm Türkiye biliyor. Bizim Türkiye’nin huzuru açısından başta cumhurbaşkanı olmak üzere ve birçok konuda ülke adına isteklerimiz vardı. Daha neler neler? Yargıyı görüyorsunuz istediklerini alıp istediklerini istediği yere tayin ediyorlar. Böyle bir ülkede bu tür çirkinlikler olur mu” diye konuşan Sayın Erdoğan milliyetçilik konusunda çok hassas olduğunu dile getiriyordu.

Sevgili okurlarım, MHP Milletvekili Mehmet Erdoğan uzun yıllar kaymakamlık görevinde bulunduğu için mi bilinmez yapmış olduğu konuşmaları ile seçmenini etkileyebiliyor. İşte bu etkileyici konuşmalarından birini de benimle konuşurken yaptı. Hüseyin Bey biz MHP olarak ülkenin huzur içinde yaşanan bir ülke olmasından yanayız. Ama maalesef bu AKP iktidarı olduğu sürece ülke geriye gidecektir. Biz de buna dur diyebilmemiz için Erken seçimde AKP’yi barajın altıda bırakıp MHP’yi iktidar yapamaya çalışacağız dedi.

Sevgili okurlarım, Milletvekili Sayın Erdoğan’ın son sözü ise şöyleydi: Hüseyin Bey size samimiyetimle söylüyorum Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli ve tüm milletvekillerimizin tek istediği ülkenin huzuru ve vatandaşlarımızın huzurlu bir şekilde yaşamasıdır dedi. Ben de Sayın Erdoğan’a beni bilgilendirdiği için çok teşekkür ediyorum sevgili okurlarım.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.