MHP Milletvekili Adayı Asım Başaran’da Dur Durak Yok

Bu haber 25 Ekim 2015 - 20:03 'de eklendi ve 888 kez görüntülendi.
Hüseyin Kocabıyıkhuseyinkocabiyik@hamlegazetesi.com.tr
Gölge Adam

Hüseyin Kocabıyık

Sevgili okurlarım, Muğla MHP Milletvekili Adayı Asım Başaran öyle bir atağa geçti ki sormayın. Ekibi ile birlikte Muğla’nın tüm ilçelerini dolaştığı gibi mahallelerine de tek tek uğrayıp MHP’ye oy istemekte. Gitmiş olduğu yerlerde ilginin en büyüğünü gördüklerini dile getiren partilileri bakınız neler söylüyorlar: Asım Bey, gece gündüz demeden bizimle birlikte yoğun çalışma içinde. Her gitmiş olduğumuz yerde ilginin en güzelini görüyoruz. Böylelikle MHP’nin Muğla’da 2 milletvekili çıkaracağına inanıyoruz. Milas ve çoğu ilçede AKP’nin oylarını alıp şahlanacağız. Çünkü ibre bunu gösteriyor diye konuştular.

Sevgili okurlarım, Muğla’daki kıraathane toplantısında çok sayıda partili ve partisizin bulunduğu salonda MHP 2. Sıra Milletvekili Adayı Asım Başaran yapmış olduğu konuşmasında: Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli başkanlığında MHP gün geçtikçe oylarını çoğaltıyor. Bizler de milletvekili seçilirsek Muğla’nın çehresini değiştirmek için elimizden gelen tüm imkânları kullanacağız. Başta Muğla olmak üzere tüm insanların bir hayli sorunları var. Bu sorunları halledebilecek tek alternatif MHP iktidarı olacaktır. Görmüyor musunuz Türkiye’nin halini? Bir çıkmazın içindeyiz. Vatandaş perişan, fakir olan dada fakirleşiyor, zengin olan ise daha da zengin oluyor. Tabi bunun da yolu AKP’den geçiyor. İşte biz bunları düzeltmek için MHP olarak iktidara namzediz dedi.

MHP Milletvekili Adayı Asım Başaran bir hayli doluydu, daha konuşacak çok şeyleri vardı. Ben bir ara Sayın Başaran’a: Muğla’da MHP’nin durumu ne olacak diye sorduğumda cevap olarak: Sayın Kocabıyık önceden de söylediğim gibi vatandaş AKP iktidarından bıkmış. Son günlerde vatandaşın yönü MHP’den yana tavır alıyor. Biz Muğla’da 2 Milletvekilliğini garantiledik. Her ilçeden önceki almış olduğumuz oyların daha fazlasının geleceğini görüyorum. Bu konuda bir örnek vermek gerekirse Milas’ta MHP oylarında o kadar artış olacak ki tahmin edemezsiniz dedi. Ben de diyorum ki Muğla MHP Milletvekili Adayı Asım Başaran’da bir ışık gördüm. Tabi bu ışık 1 Kasım’da parlayacak mı parlamayacak mı? Onu da bekleyelim görelim sevgili okurlarım.

MHP Milletvekili Adayı Asım Başaran’ın biyografisi ise:

1965 Trabzon Sürmene’de doğdu. 1988 yılından itibaren Bodrum Yolcu Gemi İşletmeciliği ve Uluslararası Yolcu Taşıma Şirketi’nde Yönetim Kurulu Başkanlığı yapıyor. Başaran,1978 -1980 yılları arasında Ülkü Ocakları Okul Başkanlığı, 2000-2015 yılları arasında ise MHP Bodrum İlçe Başkanlığı görevi yaptı. Bekar olan Başaran, İngilizce biliyor.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.