MHP Marmaris’te Kalemci

Bu haber 29 Ocak 2015 - 0:30 'de eklendi ve 709 kez görüntülendi.

mhppppMHP Marmaris İlçe Teşkilatı olağan kongresinde Kemal Kalemci başkan seçildi. Kalemci “Asıl işimiz bunda sonra başlıyor. Partimizi hak ettiği yere iktidara taşımak için çok çalışacağız. Şimdi hareket zamanı. Bölmek değil, birleştirmek istiyorum” dedi.

Haber Merkezi

MHP Marmaris İlçe Teşkilatı olağan kongresinde Kemal Kalemci başkan seçildi.

Kalemci “Asıl işimiz bunda sonra başlıyor. Partimizi hak ettiği yere iktidara taşımak için çok çalışacağız. Şimdi hareket zamanı. Bölmek değil, birleştirmek istiyorum” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Marmaris İlçe kongresi İçmeler Martı Otel’de gerçekleşti. Kongreye mevcut Başkan Fatih Kaplan ile Kemal Kalemci aday olarak katıldı. MHP Muğla Milletvekili Mehmet Erdoğan, İl Başkanı Mehmet Korkmaz ve Muğla Ülkü Ocakları Başkanı Cemil Gündüz’ün de katıldığı kongreye 400 delegeden sadece 220’si oy kullanmaya geldi. Kemal Kalemci 117 oyla MHP’nin yeni ilçe başkanı oldu, Fatih Kaplan 102 oy aldı, bir oy da geçersiz sayıldı.

Kalemci, yaptığı teşekkür konuşmasında, “Asıl işimiz bunda sonra başlıyor. Partimizi hak ettiği yere iktidara taşımak için çok çalışacağız. Şimdi hareket zamanı. Bölmek değil, birleştirmek istiyorum” dedi. Kalemci’nin başkanlığındaki yönetim kurulunda, eski ilçe başkanlarından Ali Aygün ile Gürbüz Gürcoşkun, son yerel seçimlerde Ak Parti’den Belediye Meclis Üyesi seçildikten sonra istifa eden Hakan Yalçınkaya’nın yanısıra Nadir Ersöz, Gökhan Ekin, Abdullah Bal, Duran Çelik, Murat Makul, Temel Irmak, Fikret Kayalı, Muzaffer Ustabaş, İbrahim Polatkıran, Erol Kılıç, Metin İşler, Bestami Şinik, Hakan Küçüker, Bilge Orhan ve Ayşe Taşar yer aldı.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.