MHP Marmaris İlçe Başkanı turizmcileri uyardı

Bu haber 24 Nisan 2015 - 23:53 'de eklendi ve 556 kez görüntülendi.

marmarismhppMilliyetçi Hareket Partisi Marmaris İlçe Başkanı Kemal Kalemci, yakın zamanda açılacak olan turizm sezonu ile ilgili bir açıklama yaptı. Kalemci, turizm sektörü çalışanlarından, gelen turistlere karşı milletimizi ve ülkemizi temsil ettiklerini unutmamalarını beklediklerini ifade etti.
Haber Merkezi
Milliyetçi Hareket Partisi Marmaris İlçe Başkanı Kemal Kalemci, yakın zamanda açılacak olan turizm sezonu ile ilgili bir açıklama yaptı. Turizm kentinde yaşayan herkesin turizmden ekmek yesin yemesin, sezonun iyi gitmesi için üzerine düşeni yapması gerektiğini ifade eden MHP Marmaris İlçe Başkanı Kemal Kalemci, “Türkiye’mizin en güzel tatil merkezlerinden olan Dünyaya açılan kapımız Marmaris’imiz de turizm sezonu başlamak üzere. Esnafımızın deyim yerindeyse iple çektiği sezonun, emek veren herkesi memnun etmesi tek dileğimiz. İnşallah son birkaç yıldır yüzü gülmeyen turizm ve turizmine dayalı işletme sahipleri, bu sezon umduğunu bulur” dedi.
Kalemci açıklamasına şöyle devam etti:
“Turizm kentinde yaşayan herkesin turizmden ekmek yesin yemesin, sezonun iyi gitmesi için üzerine düşeni yapması lazımdır. Benim turizmle işim yok diyerek kenara çekilemeyiz, zira sizin yoksa komşunuzun, sizin yoksa arkadaşınızın, sizin yoksa başka bir kişinin turizmle işi ve umudu var. Doğasıyla, deniziyle cennet Marmaris’imiz de gülen yüzlerin artması, mutlu ailelerin çoğalması, dostane ve arkadaşlık ilişkilerinin ilerlemesi için herkesin turizm sektöründen beklediği kazancı elde etmesi etkileyici olacaktır. Turizm çalışanlarından beklentimiz ise, gelen turistlere karşı milletimizi ve ülkemizi temsil ettiklerini unutmamalarıdır. İnşallah turizm sezonu, sezona umut bağlayanları memnun eder, kazasız belasız bir sezon olur.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.