MHP İl Başkanlığı’ndan açıklama

Bu haber 08 Mayıs 2015 - 0:52 'de eklendi ve 795 kez görüntülendi.

mhpilMHP Muğla İl Başkanı Mehmet Korkmaz, yaptığı açıklamada MHP iktidarı döneminde fakirliğin kader olmaktan çıkacağını söyledi.

Nazife Taşdelen

MHP Muğla İl Başkanı Mehmet Korkmaz, yaptığı açıklamada MHP iktidarı döneminde fakirliğin kader olmaktan çıkacağını söyledi.

7 Haziran tarihinde gerçekleşecek genel seçimlerin önemine vurgu yapan Mehmet Korkmaz, “7 Haziran seçimleri sebebiyle iyice ısınan siyasi arenada siyasi partiler, milletimiz ile seçim beyannamelerini belirli programlarla paylaştı. Vatandaşlarımızın seçim beyannamelerinden beklentisi yapıcı, geçerliliği olan, milletimizin tarihi ile örtüşen, sağlam temellere dayanması ve inandırıcı olmasıdır. Bu bakımdan çok rahat bir şekilde söyleyebiliriz ki sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin açıklamış olduğu MHP beyannamesi milletimizden tam not almıştır. Milliyetçi Hareket Partisi Muğla teşkilatı olarak bizlerde kapı kapı dolaşıp, beyannamemizi anlatıyoruz. Muğla’da il ve ilçe teşkilatlarımız, milletvekili adaylarımızla birlikte çalışmalarını aralıksız sürdürmektedirler. Milliyetçi Hareket Partisi olarak bizler milletimizin hak ettiği hizmeti almasını istiyoruz, yoksulluk kader olmaktan çıksın istiyoruz, yuvalara mutluluk gelsin istiyoruz. Zenginin daha da zenginleştiği, yoksulun daha da yoksullaştığı bir Türkiye hayali kuran ve görevde bulundukları sürede bu yönde adımlar atan AKP ye karşı Milliyetçi Hareket Partisi göreve hazırdır” dedi.

Korkmaz açıklamasına şöyle devam etti:

“Türk milletinin beka sorun yaşamadan, ekonomik kalkınması, bilim ve teknolojide arzu edilen noktaya gelmesi MHP’nin en önemli hedeflerindendir. Güzel ülkemiz için, aziz milletimiz için, sizin için, aileniz için, sevdikleriniz için bizimle yürüyün. Ülkemizin dört bir köşesinde Milliyetçi Hareket Partisine karşı artan teveccüh Muğla’mızda da açıkça görülmektedir. Muğla’mızın her mahallesine, her sokağına, her hanesine, her bireyine ulaşmak için çalışıyoruz. Bizler vatandaşlarımızın MHP’ne olan güvenini görüyoruz, açıkça da söyleyebiliriz milletimizin gönlünde ki parti MHP’dir. İnşallah bunu da 7 Haziran akşamı hep birlikte göreceğiz. Son olarak belirtmek isterim hiç kimse kendisini yalnız hissetmesin, sizin için çalışan, sizi düşünen birileri var, MHP var. Yüce Allah Türk milletinin yar ve yardımcısı olsun.”

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.