MHP İl Başkanı Mehmet Korkmaz: Muğla’da MHP 3

Bu haber 03 Mayıs 2015 - 20:43 'de eklendi ve 1.180 kez görüntülendi.
Hüseyin Kocabıyıkhuseyinkocabiyik@hamlegazetesi.com.tr
Gölge Adam

Hüseyin Kocabıyık

Sevgili okurlarım, MHP İl Başkanı Mehmet Korkmaz ile bir sohbet gerçekleştirdik. Muğla MHP İl Başkanı Mehmet Korkmaz’dan zehir zemberek sözler, Sayın Korkmaz seçim startlarını verdiklerini ve yoğun bir çalışma içinde olduklarını, Muğla’da MHP 2 milletvekili değil de, 3 milletvekili ile Ankara’ya gideceklerini vurguladı.

Ağır başlılığı ile tanıdığımız MHP İl Başkanı Mehmet Korkmaz: Bugünkü AKP iktidarının vatandaşları ne duruma düşürdüğünü, milletin aç sefil olduğunu anlatırken ülkenin durumunu görüyorsunuz. Dolar ve altın aldı başını gidiyor. Bu ne demek iktidarın boşlukta olduğunu göstermektedir diye sözlerine devam etti. Sayın Korkmaz: Vatandaş AKP’den illallah ediyor. Esnaf kepenklerini kapattı. Memur, amir, işçi perişan durumda. Bankalardan senet sepet kırdırmaktan bunalım içinde yaşıyorlar.

Sevgili okurlarım, MHP’nin Muğla İl Başkanı Mehmet Korkmaz il genelinde ağır başlılığı ile tanınan saygın bir parti başkanıdır. Her şeyden önce yüzündeki güler yüzlülüğü hiçbir zaman elden bırakmaz. Öylede olduğu için hem partilileri hem de vatandaşlar tarafından güler yüzlü başkan diye adını güzelliklerle andırmasını biliyor. Hakikaten de öyledir sevgili okurlarım.

Sevgili Korkmaz’la yapmış olduğumuz söyleyişimizde güler yüzlü olmasına rağmen sert bir çıkış yaptı. AKP iktidarının vatandaşlara çektirmiş olduğu çileyi anlatmaya çalışıyor. Muğla seçmeni her şeyin en güzelini bilir ve yapar. 7 Haziran’da yapılacak olan genel seçimlerde de MHP büyük bir atağa geçip en azından iki milletvekili çıkaracağız. Bu güzide isimlerde Mehmet Erdoğan ve Prof. Dr. Peyami Cinaz olup Ankara’nın yolunu tutacağız. Vatandaşın AKP’ye güveni kalmadı. Komşu ülkelerimizin hemen hemen hepsi ile kavgalılar. Son olarak da Kıbrıs Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı ile de ağız dalaşına girmeleri ise AKP’nin ne olduğunu gösteriyor. Arkadaş sen Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı olarak(R. Tayyip Erdoğan) işin gücün insanlarla dalaşmak mı? Daha neler neler? Anlatılacak o kadar çok konu var ki sormayın. Bunu da vatandaş biliyor. Bu seçimlerde de AKP’nin defterini düreceklerini dile getirdi.

Sevgili okurlarım, MHP’li Başkan Mehmet Korkmaz ile konuşurken bir ara Sayın Korkmaz şöyle bir konuşma yaptı: Muğlalı seçmen bilsin ki vatandaş AKP iktidarından kurtulacak, MHP Muğla’da Mehmet Erdoğan ve Prof. Dr. Peyami Cinaz’la birlikte iki milletvekili çıkaracak. İktidara geldiğimizde de AKP’den tek tek hesap sorulacak dedi.

Biz de ne söyleyelim her şey Muğla’nın güzelliği için olsun Sayın Korkmaz sevgili okurlarım.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.