MHP İl Başkanı Mehmet Korkmaz: MHP Geliyor MHP

Bu haber 20 Mart 2015 - 2:06 'de eklendi ve 819 kez görüntülendi.
Hüseyin Kocabıyıkhuseyinkocabiyik@hamlegazetesi.com.tr
Gölge Adam

Hüseyin Kocabıyık

Sevgili okurlarım, Muğla’da MHP’nin uzun yıllar il başkanlığını yapan Mehmet Korkmaz ile önceki gün içinde bir sohbet toplantımız oldu. Sayın Korkmaz, önceden olduğu gibi yine mütevazılığını elden bırakmıyordu. Sevecen tavırları ile partisi adına güzel şeyler söylüyordu.

MHP İl Başkanı Mehmet Korkmaz, konuşma anında, “Muğla başta olmak üzere Türkiye genelinde gümbür gümbür iktidara yürüyoruz. Vatandaşların durumu iç açıcı değil. İşçi, memur, esnaf, çiftçi perişan. Daha kimler kimler? Türkiye bir çıkmazın içine giriyor” dedi. Ben hemen lafa atıldım: “Sayın Mehmet Kokmaz Başkan Muğla’da partinizin durumu nasıl” diye sorduğumuzda cevap olarak: “Hüseyin Bey 20’den fazla MHP milletvekili aday adayı var. Her biri birbirinden değerli insanlar, içlerinde siyasetçiler de var bürokratlar da var. Onun için Muğla’da var gücümüzle çalışıp iki milletvekili çıkarıp Muğla’nın yüzünü ağartacağız” dedi.

Konuşmamız samimi bir havada devam ediyordu. “Sayın Korkmaz Başkan AKP’den bu seçimlerde oy koparabilecek misiniz” diye sorduğum da cevap olarak: “Hüseyin Bey birbirinden değerli 20’den fazla genç dinamik milletvekili aday adaylarımız var. Önümüzdeki günler içinde Muğla’nın tüm ilçelerini gezip dolaşacaklar. AKP içindeki MHP’li arkadaşlarımızı tekrar yuvasına getireceğiz. MHP’li arkadaşlarımızın haricinde AKP’den çok sayıda vatandaşımız MHP çatısı altında partimize gelip bizlerle çalışacaklar” dedi.

“Sayın Mehmet Korkmaz Başkan AKP çatısı altından sizin partiniz olan MHP’ye gelen olur mu” diye sorduğumda: “Sayın Kocabıyık siz Türk milletinin her gün sokaklara çıkıp açız diye bağırdıklarını televizyon kanallarını görmüyor musunuz? Her gün cinnet ve ölümcül olaylar ve çok sayıda şiddet. İşte bunların tek sorumlusu bugünün AKP iktidarıdır” dedi.

Konuşma sürdükçe muhabbette koyulaştı. “Sayın Kokmaz Başkan, AKP iktidara gelebilir mi?” diye sorduğumda cevap olarak: “Hüseyin Bey 7 Haziran’da göreceksiniz ki AKP’nin A harfi bile kalmayacak. Bu iktidar bizim iktidar değişikliğinde tek tek hesap verecek. Türk halkına yaptıklarının hesabı adalet önünde verilecek. Türk ulusu mutlu günlerine tekrar geriye dönecek. Biz Muğla’da iki milletvekilliğini garantiledik. Türkiye adım adım MHP iktidarını bekliyor ve bu da olacak” dedi. Biz de duyarlılığından dolayı Muğla İl Başkanı Mehmet Korkmaz’a teşekkür ediyoruz. Çünkü genç ve dinamik MHP milletvekili aday adayları var da onun için söylüyorum sevgili okurlarım.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.