MHP Adayı Cinaz’dan Hamle’ye ziyaret

Bu haber 03 Mart 2015 - 0:06 'de eklendi ve 784 kez görüntülendi.

mhpMilliyetçi Hareket Partisi Muğla Milletvekili Aday Adayı Prof. Dr. Peyami Cinaz gazetemiz Hamle’yi ziyaretinde “Kimin milletvekili olduğu, olacağı önemli değil. Önemli olan MHP’nin Muğla’da kaçıncı sırada olacağı” dedi.

İlkay Yıldız

Milliyetçi Hareket Partisi Muğla Milletvekili Aday Adayı Prof. Dr. Peyami Cinaz gazetemiz Hamle’yi ziyaretinde “Kimin milletvekili olduğu, olacağı önemli değil. Önemli olan MHP’nin Muğla’da kaçıncı sırada olacağı” dedi.

Beraberinde bir gurup arkadaşı ile Hamle’yi ziyaret eden MHP Milletvekili Aday Adayı Cinaz’ı gazetemiz Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu ile Yazarımız Özcan Özgür karşıladı. En son Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı Başkanlığında bulunan Prof. Dr. Peyami Cinaz Muğla’ya hiçbir zaman uzak olmadığını ve sorunlarını bildiğini belirtirken şunları söyledi:
“Ülkemiz çok sancılı günlerden geçiyor. Böyle bir zamanda halkımızdan önce parlamentomuza büyük görevler düşüyor. MHP’nin bir an önce iktidara getirilmesinde yarar var. Bizlerde iktidara gelebilmek için halkımızın oylarını hak edebilecek adaylarla karşılarına çıkabilmemiz gerekiyor. Bu günler MHP’nin iktidar olması gereken günler. Partimiz hak ettiği yerde değil. MHP’nin Muğla gibi bir yerde en azından ikinci sırada olması gerekiyor. O nedenle kimin milletvekili olup olmayacağından çok , partimizin kaçıncı sırada olacağı önemli.”

KİM KİMDİR?

Yatağan-Bozüyük 1954 doğumlu olan Prof. Dr. Peyami Cinaz 1972 Turgutreis Lisesi, 1979 Hacettepa Tıp Fakültesi mezunu. Ankara’da öğrencilik yıllarında Tıbbiyeliler Birliği’nde uzun süre çalışan Cinaz, Muğla’da da ilk kurulan Ülkü Ocağı olan Yatağan Bozüyük Ülkü Ocağı’nın 1977 yılında kuruculuğunu ve başkanlığını yapmıştı.

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.