Mezunlar bir araya geliyor

Bu haber 30 Nisan 2014 - 20:41 'de eklendi ve 1.454 kez görüntülendi.

turgutreis465156165165Ünlü Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen Muğla Turgutreis Anadolu Liseli Mezunları, Turgut Reis Anadolu Lisesi 150. yıl kutlama programı çerçevesinde bir söyleşiye katılmak üzere 6 Mayıs Salı günü Muğla’ya geliyor

Haber Merkezi

Turgutreis Anadolu Liseli Mezunları Sarmaşık kafe’de düzenlenen kahvaltıda bir araya geldiler. Muğla Turgutreis Anadolu Liseli Mezunları Derneği tarafından organize edilen kahvaltıda aynı liseden mezun olanlar bir araya gelmenin mutluluğunu yaşayarak bol bol sohbet ettiler.

Kahvaltı sonunda bir açıklama yapan Muğla Turgutreis Anadolu Liseli Mezunları Derneği Başkanı Çiğdem Başarır, Turgut Reis Anadolu Lisesi’nin 150. yıl kutlama programı ile ilgili bilgi verdi. Kutlama programı içerisinde tiyatro gösterileri, şiir ve müzik dinletisi, söyleşi ve paneller bulunduğunu ifade eden Başkan Başarır şunları söyledi: “Kutlama programımız 6 Mayıs Salı günü saat 10.00’da okuldan Cumhuriyet Meydanı’na yapılacak olan kortej yürüyüşü ile başlayacak. Lisede devam edecek program saat 12.00’da ebru ve resim sergisinin açılmasıyla devam edecek. İkramın ardından saat 14.30’da Ticaret odası toplantı salonun’da Rıdvan Dilmen’le bir söyleşi gerçekleştireceğiz. Tiyatro gösterileri, müzik dinletileri, panel ve söyleşilerle dolu olan kutlama etkinliklerimiz 9 Mayıs Cuma gününe kadar devam edecek.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.