Metin Hara, Muğlalılara düşünce gücünü anlatacak

Bu haber 14 Mayıs 2019 - 1:10 'de eklendi ve 474 kez görüntülendi.

Yazdığı kitaplar ile binlerce kişiye ulaşan yazar Metin Hara, “Düşünce Gücünü Aktive Etmek” konferansı ile 16 Haziran’da Muğlalılarla buluşacak.

Metin Karakoç

Yazdığı kitaplar ile binlerce kişiye ulaşan yazar Metin Hara, “Düşünce Gücünü Aktive Etmek” konferansı ile 16 Haziran’da Muğlalılarla buluşacak.

Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde verdiği eğitimler büyük ilgi gören Hara, katılımcılara düşünce güçlerini nasıl aktif hale getirecekleri konusunda bilgiler verecek.

Binlerce kişinin sağlığına kavuşması için tedavisine yardımcı olan ve ‘tıbben imkansız’ olacak sonuçlar elde ederek tıp dünyasında yankı uyandıran Metin Hara, halen daha yaptığı konferanslar aracılığı ile binlerce insanın yaşamına dokunmaya devam ediyor. 2014 yılında “Aşkın İstilası” serisinin ilk kitabı “Yol” ile 3 ayda 100 binin üzerinde satışa ulaşarak kitabı en çok satan yazarlar arasında yer aldı.

Katılımcılara farklı uygulama ve düşünce gücünü aktif etmek konularında eğitim verecek olan Metin Hara, 16 Haziran Pazar günü saat 20.30’da Bodrum, Nurol Kültür Merkezinde eğitimi almak isteyenler ile bir araya gelecek. Eğitimlerinde kullandığı sıra dışı teknikler ile büyük beğeni toplayan ve konferansının biletleri günler öncesinden biten Metin Hara’nın vereceği eğitimin biletlerine Biletix ve İmge Kitapevi aracılığı ile ulaşılabilir.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.