Mermur-Sen’den Hamle’ye ziyaret « Hamle Gazetesi

Mermur-Sen’den Hamle’ye ziyaret

Bu haber 11 Ocak 2019 - 1:39 'de eklendi ve 626 kez görüntülendi.

Memur-Sen Muğla Şube Başkanı Önder Uçak ve konfederasyona bağlı sendika temsilcileri 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeni ile Hamle Medya Grubuna nezaket ziyaretinde bulundu.

Nazife Taşdelen

Memur-Sen Muğla Şube Başkanı Önder Uçak ve konfederasyona bağlı sendika temsilcileri 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeni ile Hamle Medya Grubuna nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyarette Hamle Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu, Memur-Sen Şube Başkanı Önder Uçak ve sendika başkanları fikir alışverişinde bulundu.

Ziyarette konuşan Memur-Sen Şube Başkanı Önder Uçak, “Çalışan Gazeteciler Günü nedeni ile hem Hamle Gazetesi’nde çalışan gazetecileri hem de Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu’nu ziyarete geldik. Öncelikle bu günün gazetecilerin sorunlarının çözülmesi, özlük haklarının iyileştirilmesine bir vesile olmasını diliyoruz. Tekrar gününüzü kutluyoruz” dedi

Hamle Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu ise, “ Biz 1977’den bu yana basın yayın faaliyeti ile uğraşıyoruz. Vatanımız, milletimiz ve devletimizden tarafız. Haberde ve yorumda arkadaşlarımız son derece özgürler. Bunu sağlamak zor bir iş ama Hamle Muğla’da gündemi iyilik ve doğruluk adına belirleyen bir gazete oldu. İnşallah bu uzun yıllar devam eder. Sizleri de kutluyor başarılar diliyorum” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.