Mermerciler Odası’ndan emniyete ziyaret

Bu haber 19 Nisan 2018 - 1:22 'de eklendi ve 445 kez görüntülendi.

Türk Polis Teşkilatı’nın 173. kuruluş yıldönümü nedeniyle Muğla Mermerciler Odası Başkanı Mustafa Ercan, Menteşe İlçe Emniyet Müdürlüğü ‘nü ziyaret ederek İlçe Emniyet Müdürlüğü personelinin polis günlerini kutladı.

Haber Merkezi

Türk Polis Teşkilatı’nın 173. kuruluş yıldönümü nedeniyle Muğla Mermerciler Odası Başkanı Mustafa Ercan, Menteşe İlçe Emniyet Müdürü Tümer Yılmaz’ı makamından ziyaret etti. Mermerciler Odası Yönetim Kurulu Üyesi Hacı Gülçek ‘in de hazır bulunduğu ziyarette Başkan Mustafa Ercan, Menteşe İlçe Emniyet Müdürü Tümer Yılmaz’ın nezdinde Menteşe İlçe Emniyet Müdürlüğü personelinin polis günlerini kutladı.

Halkla içi çe olan ve gece gündüz demeden günün 24 saati özverili bir şekilde çalışan emniyet teşkilatı mensuplarının Menteşe İlçesi’nin dolayısıyla da Muğla’nın huzurlu ve güvenli bir şehir olmasında emeklerinin büyük olduğunu dile getiren başkan Ercan, kahraman şehitlerimize ve gazilerimize minnet borçlu olduğumuzu söyledi.

Menteşe İlçe Emniyet Müdürü Tümer Yılmaz, ziyaretten duyduğu mutluluğu dile getirerek ziyaret anısına Muğla Mermerciler Odası Başkanı Mustafa Ercan’a plaket ve Muğla Spor forması takdim etti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.