Meral Akşener Muğla’ya geliyor

Bu haber 17 Nisan 2018 - 0:20 'de eklendi ve 754 kez görüntülendi.

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Perşembe günü bir dizi programa katılmak ve il binasının açılışını yapmak üzere Muğla’ya geliyor. Fethiye Belediye Başkanı Behcet Saatçı’nın parti katılma töreninin ardından Menteşe’ye gelecek olan Meral Akşener, partisinin il başkanlığı binasının açılışını gerçekleştirecek.

Muhittin Direk

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Perşembe günü bir dizi programa katılmak ve il binasının açılışını yapmak üzere Muğla’ya geliyor.

Sabah saatlerinde Muğla’ya gelecek olan Meral Akşener, ilk olarak öğle saatlerinde Fethiye Belediye Başkanı Behcet Saatçı’nın partisine katılması için düzenlenen törene katılacak. Törende Meral Akşener, Fethiye Belediye Başkanı Behcet Saatçı’ya parti rozetini takacak. Buradaki törenin ardından Akşener ve beraberindekiler Muğla’nın Menteşe İlçesi’ne hareket edecek. Menteşe İlçesi’nde partisinin il başkanlığı binasının açılışını gerçekleştirecek olan Akşener, burada partililer ve vatandaşlar ile bir araya gelecek.

İYİ Parti Muğla İl Başkanı İncilay Gezgin konu ile ilgili yaptığı açıklamada “ İYİ Parti kurulduğu günden bugüne vatandaşlarımızın yoğun ilgisini gördü. Anlat hemşerim dertleşelim otobüsümüz tüm ilçelerimizi ve köylerimizi dolaşıyor ve dolaşmaya devam edecek. Gittiğimiz her yerde yoğun ilgi ile karşılaşıyoruz. Muğla’nın en küçük ilçesinde dahi 300 tane üyemiz var. Her geçen gün üye sayımız artmakta. 19 Nisan tarihinde tüm vatandaşlarımızı Genel Başkanımız müstakbel Cumhurbaşkanımız Meral Akşener’i karşılamaya davet ediyorum” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.