Menteşe’nin caddeleri yenileniyor

Bu haber 06 Haziran 2017 - 23:29 'de eklendi ve 461 kez görüntülendi.

Muğla Büyükşehir Belediyesi menteşe İlçesi’nde ana arterler üzerinde bulunan yol, cadde, bulvar ve meydanlarda düzenleme çalışmaları başlattı.

Haber Merkezi

Muğla Büyükşehir Belediyesi, Menteşe Uğur Mumcu Bulvarı, Cumhuriyet Caddesi, Cumhuriyet Meydanı, Recai Güreli Caddesi ve Abdi İpekçi Caddesinde yol, cadde, bulvar, meydan yenileme ve düzenlemesi işi kapsamında yapım çalışmaları yapacak.

26 Nisan tarihinde yapılan Muğla Büyükşehir Belediyesi Alt Yapı Koordinasyon Merkezi (AYKOME) Genel Kurulunda söz konusu meydan, bulvar ve caddelerde yapılacak düzenleme kapsamında kamu kaynağının etkin ve verimli kullanılması adına mevcut havai hatların yer altına alınması, eksik olan alt yapı tesislerinin tamamlanması için ortak program oluşturulmuş ve ortak programa giren ilgili kurumlara kazı izni verildi.

Bu kapsamda Akmercan Muğla Doğal Gaz Dağıtım San. ve Tic. A.Ş., ADM Elektrik Dağıtım A.Ş., Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş. ve MUSKİ’nin çalışmaları ile birlikte Muğla Büyükşehir Belediyesi yapacağı düzenlemelerle caddeleri yeni görünümlerine kavuşturacak.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.