Menteşe’den çocuklara yeni yıl hediyesi

Bu haber 31 Aralık 2016 - 0:08 'de eklendi ve 532 kez görüntülendi.

mentese-1Menteşe Belediyesi, Muğla Teknoloji ve Kültür Koleji işbirliğinde ‘Orada Bir Köy Var Yakında’ Sosyal Yardımlaşma Projesini hayata geçirdi. Proje ile Menteşe ilçesinin kırsal mahallelerinde yaşayan 250 çocuğa oyuncak, kışlık giyecek ve kırtasiye yardımında bulunuldu.

Haber Merkezi

Menteşe Belediyesi, Muğla Teknoloji ve Kültür Koleji işbirliğinde ‘Orada Bir Köy Var Yakında’ Sosyal Yardımlaşma Projesini hayata geçirdi. Ortak yürütülen proje ile ilgili bilgi veren Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, kırsal mahallelerde eğitimlerine devam eden çocukların aldıkları hediyeler ile yeni yıla mutlu gireceklerini belirtti. Başkan Gümüş, “Kırsal mahallelerde eğitimlerine devam eden çocuklarımızın hangi oyuncağı ya da kırtasiye malzemesini istediklerini öğretmenleri aracılığı ile kendilerine sorduk. Daha Muğla Teknoloji ve Kültür Koleji ortaklığıyla istedikleri oyuncak ve diğer ürünleri temin ettik. Toplam 250 öğrencimize önümüzdeki günlerde hediyelerini vereceğiz. Çocuklarımız bizim aydınlık geleceğimiz. Onların sağlıklı ve mutlu bireyler olarak yetişmeleri, gelişme çağında herhangi bir şeyin eksikliğini hissetmemeleri ve kent merkezindeki yaşıtlarıyla aynı imkânlara sahip olmaları için çalışıyoruz.” şeklinde konuştu.

Kırsal mahallelerde eğitim gören çocuklara ulaşacak oyuncak ve malzemeler, önümüzdeki günlerde çocuklara okullarında hediye edilecek.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.