Menteşe’de yol çalışmaları

Bu haber 27 Temmuz 2017 - 1:20 'de eklendi ve 453 kez görüntülendi.

Menteşe Belediyesi ekipleri yolların modern ve güvenli hale getirilmesi için bakım ve onarım çalışmalarına devam ediyor.

Haber Merkezi

Menteşe Belediyesi ekipleri yolların modern ve güvenli hale getirilmesi için bakım ve onarım çalışmalarına devam ediyor.

Bu kapsamda Emirbeyazıt Mahallesi Emek Caddesinde 7 bin metrekare alana kilit parke taşı döşenirken, 3 bin metrekare alanda da karotaş kaplama çalışması yapılıyor. Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, “Sosyal yaşam alanlarımız olan caddelerimizin, parklarımızın estetik bir görünüme kavuşması için çalışmalarımız devam ediyor” diye konuştu.

Çalışmaları yerinde inceleyen Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş “Emek caddesinde yapılan cadde düzenleme çalışmalarımızın yanında yenilenen kaldırımlara ışıklı saksılar yerleştireceğiz. Ayrıca caddede yerden aydınlatmalı sistem ve araçlar için kırmızı renkte ışıklı şerit ayırma butonu bulunacak. Orta refüjlere yerleştireceğimiz belediyemizin ışıklandırma direkleri de sokağı aydınlatacak. Tüm bu çalışmalar sonucunda caddemiz modern ve güvenli bir halde halkımızın kullanımına sunulacak. Sosyal yaşam alanlarımız olan caddelerimizin, parklarımızın estetik bir görünüme kavuşması için çalışmalarımız devam edecek” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.