Menteşe’de üçüncü aday Gümüş

Bu haber 18 Temmuz 2013 - 22:19 'de eklendi ve 1.105 kez görüntülendi.

gumusadayadayi1231346541352Eski CHP Merkez İlçe Başkanı Bahattin Gümüş, Orgeneral Mustafa Muğlalı İşhanında Menteşe Belediye Başkanlığı aday adaylığını açıkladı. Gümüş, “Bir CHP’li ancak ve ancak iktidarın asıl sahibi halktan görev ister. İşte bugün burada huzurunuza görev istemek için çıktık. Hizmet aşk gerektirir. Ben dün CHP’nin iktidar bayrağını taşıyanlardan bu bayrağı devralmaya talibim. Dünü ve bugünü aydınlık yarınlara taşımaya talibim” dedi.
Haber Merkezi
Eski CHP Merkez İlçe Başkanı Bahattin Gümüş, Orgeneral Mustafa Muğlalı İşhanında Menteşe Belediye Başkanlığı aday adaylığını açıkladı. Gümüş, “Bir CHP’li ancak ve ancak iktidarın asıl sahibi halktan görev ister. İşte bugün burada huzurunuza görev istemek için çıktık. Hizmet aşk gerektirir. Ben dün CHP’nin iktidar bayrağını taşıyanlardan bu bayrağı devralmaya talibim. Dünü ve bugünü aydınlık yarınlara taşımaya talibim” dedi. Orgeneral Mustafa Muğlalı İşhanında düzenlenen toplantıya çok sayıda partili ve vatandaşın katılırken, Bahattin Gümüş burada yaptığı monuşmada, ana felsefelerinin sosyal belediyecilik anlayışıyla, çağdaş, demokrat, güvenilir, yaşam kalitesi yüksek, katılımcı, halkçı belediyecilik anlayışında, köyüyle ve kentiyle daha da bütünleşmiş bir Menteşe Belediyesi yaratmak olduklarını söyledi. Kadınların, gençlerin ve emekçi halkın sosyal demokrat anlayış da her zaman en önde olacaklarını belirten Bahattin Gümüş, “Ben Harita ve Kadastro Mühendisiyim. Bir mühendis olarak proje ve yatırımların nitelikli ve ekonomik gerçekleştirilmesinde her meslekten oluşan donanımlı ekibimizle katkımız büyük olacaktır. Ben Halkçıyım, ben sizden içinizden birisiyim. Bu nedenle kapımız 7 gün 24 saat açık olacaktır. Menteşe’yi daha da adaletli bir şekilde birlikte yönetmek için adayım. Bu makamlar, bu koltuklar geçicidir. Esas olan insan olmaktır” dedi.
Menteşe Belediye Başkanı Aday Adayı Bahattin Gümüş açıklamasında şu ifadelere yer verdi:
“Bir CHP’li ancak ve ancak iktidarın asıl sahibi halktan görev ister. İşte bugün burada huzurunuza görev istemek için çıktık. Hizmet Aşk gerektirir. Ben dün CHP’nin iktidar bayrağını taşıyanlardan bu bayrağı devralmaya talibim. Dünü ve bugünü aydınlık yarınlara taşımaya talibim. Bu bir hizmet yarışıdır. Bayrağı taşıma sırası bizdedir. Siyasi mevki edinmekle, hizmet için siyaset yapmak birbirinden çok farklıdır. Benim sevdam Menteşedir, Menteşeye hizmettir. Zafer sokakta dostlarım, çözüm sokakta. Unutulmasın ki: siyaseti yapan halkı için yapar, yapmalıdır. Ben Bahattin Gümüş, Menteşe’nin her Mahallesi’nin her Köyü’nün içinde bulunan, sizinle ağlayan, sizinle gülen, en yüce değer olan emek ile kazandığı ekmeğini sizinle bölüşmeye çalışan kardeşinizim. Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk olan ve tarihi şereflerle dolu Cumhuriyet Halk Partisi’nin Menteşe Belediye Başkanlığı’na aday adayı olduğumu huzurunuzda beyan ve ilan etmekten onur duyarım.”
Eski CHP Merkez İlçe Başkanı Bahattin Gümüş’ün Menteşe Belediye Başkanlığı aday adaylığı açıklamasına İl Genel Meclisi Başkanı Cemal Gürpınar, CHP İl Başkanı Mustafa Öztürk, Muğla Belediye Başkanı Osman Gürün, İl Kadın Kolları Başkanı Belkıs Bozacı, Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Musa Gökbel, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Aday Adayı Fevzi Topuz, Menteşe Belediye Başkanı Aday Adayı Mustafa Şahin, Menteşe Belediye Başkanı Aday Adayı Hilmi Giresun ve çok sayıda partiliyle vatandaşlar katıldı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.