Menteşe’de ‘Tarhana Aşı’ etkinliği « Hamle Gazetesi

Menteşe’de ‘Tarhana Aşı’ etkinliği

Bu haber 09 Ekim 2014 - 11:46 'de eklendi ve 790 kez görüntülendi.

tarhana aşı (1)

Menteşe’de ‘Tarhana Aşı’ etkinliği

Muğla Zihinsel Engelliler Derneği üyeleri tarafından Menteşe İlçesi’nde ‘Tarhana Aşı’ etkinliği düzenledi.

İlkay Yıldız

Muğla Zihinsel Engelliler Derneği üyeleri dernek binası bahçesinde ‘Tarhana Aşı’ etkinliği düzenledi. Etkinliğe Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı Genel Sekreter Vekili Müfit Bayram ve dernek üyeleri katıldı. Dernek Üyeleri tarafından pişirilen tarhana aşı ve diğer ikramlar misafirlere dağıtıldı.

Etkinlik sonunda konuşan Muğla Zihinsel Engelliler Derneği Başkanı Menderes Çetinözlü, “Bugün burada bu etkinliği düzenlememizin amacı yeni kurulan Büyükşehir Belediyesi Dairesi Başkanları ile tanışmak, yine yeni kurulan Menteşe Belediye Başkanımız Bahattin Gümüş başkanımız ile bir araya gelerek onlara teşekkür etmek” dedi.

Daha sonra konuşan Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş ise, “ 6 aylık bir başkan olarak birçok plaket aldım ama aralarında en anlamlısı buydu herhâlde. Belediye Başkanı olmadan önce de Zihinsel Engelliler Derneğini ziyaret ediyorduk.  Sizleri kendimizden bir parça olarak görüyorduk. Çünkü asıl emeği veren sizlersiniz biz sadece katkı sağlıyoruz” dedi.

Konuşmaların ardından Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş’e ve Büyük Şehir Belediye Başkanı Osman Gürün adına Müfit Bayram’a plaket verildi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.