Menteşe’de sokak aydınlatmaları yenileniyor

Bu haber 18 Eylül 2015 - 22:58 'de eklendi ve 569 kez görüntülendi.

sokakaydinlatmaMenteşe Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri kentin farklı noktalara yerleştirdiği aydınlatmalar ile sokakların çehresini değiştiriyor.
Metin Karakoç
Menteşe Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri kentin farklı noktalara yerleştirdiği aydınlatmalar ile sokakların çehresini değiştiriyor.
Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, yaptığı açıklamada, “Belediyemizin Fen işleri Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerimiz, kent içerinde çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyorlar. Yol bakım, onarım gibi çalışmaların yanı sıra kentte yetkimiz alanındaki sokakların aydınlatmalarına da yeniliyoruz. Farklı tasarım ve dizaynları ile vatandaşlarımızın da beğenisini toplayan yeni aydınlatmaları, Öğretmenevinin bulunduğu Çamlık Sokak ile Org. Mustafa Muğlalı İşhanı’nın yanındaki Pazar Sokakta kullanmaya başladık. Led aydınlatma sayesinde enerji tasarrufu sağladığımız yeni sokak aydınlatmalarını, yine yeni yaptığımız sokak ve kaldırımlarda kullanmayı amaçlıyoruz. Öte yandan öğretmenevinde geçtiğimiz günlerde yapımını tamamladığımız baskı beton uygulamamızda devam ediyor. Baskı beton çalışmalarımızı da kentin farklı noktalarında yaygınlaştıracağız” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.