Menteşe’de sıcak asfalt çalışmaları

Bu haber 28 Ağustos 2015 - 11:01 'de eklendi ve 548 kez görüntülendi.

Menteşe’de sıcak asfalt çalışmaları  (1)Menteşe’de sıcak asfalt çalışmaları

Menteşe Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri kırsal mahallelerin yanı sıra, kent merkezindeki çalışmalarına da tüm hızıyla devam ediyor.

Hafize Taşdelen

Menteşe Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri kırsal mahallelerin yanı sıra, kent merkezindeki çalışmalarına da tüm hızıyla devam ediyor. Ekipler, Menteşe Konutlarında ki servis yolunda, sıcak asfalt çalışmalarını da tamamladı.

Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş yol çalışmaları hakkında yaptığı açıklamada,

“Kent merkezinde ki sıcak asfalt çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Bu amaçla

Menteşe Konutları servis yolundaki çalışmalarımızı da tamamladık. Ekiplerimizin yoğun ve özverili çalışmaları sonucunda bu yolumuza kilit parke taşı, kaldırım, otopark alanı ile sıcak asfalt çalışması gerçekleştirdik. Yaklaşık 25 Bin m² kilit parke taşı döşediğimiz bu yolumuzun sıcak asfalt çalışması bugün sona eriyor. Mahalle halkının yoğun olarak kullandığı bu yolumuz, artık daha kullanışlı, konforlu ve güvenli hale geldi. Yarın itibariyle bu yolumuzu yaya ve araç trafiğine açarak, vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız. Ayrıca yayla yoluna bağlanan sanayi yolumuz da, en kısa sürede asfalt kaplama çalışmalarına başlayacağız” dedi.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.