Menteşe’de sıcak asfalt çalışmaları devam ediyor « Hamle Gazetesi

Menteşe’de sıcak asfalt çalışmaları devam ediyor

Bu haber 10 Kasım 2015 - 0:45 'de eklendi ve 489 kez görüntülendi.

Menteşe’de sıcak asfalt çalışmaları devam ediyorMenteşe Belediyesi Fen işleri Müdürlüğünce kent merkezinde gerçekleştirilen sıcak asfalt çalışmaları Emirbeyazıt Mahallesinde devam ediyor.
Nazife Taşdelen
Menteşe Belediyesi Fen işleri Müdürlüğünce kent merkezinde gerçekleştirilen sıcak asfalt çalışmaları Emirbeyazıt Mahallesinde devam ediyor.
Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, sıcak asfalt çalışmaları hakkında yaptığı açıklamada, “Ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilen sıcak asfalt çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Vatandaşlarımızın, mahalle muhtarlarımızın istek ve talepleri doğrultusunda ihtiyaçları karşılıyoruz. Bu kapsamda Emirbeyazıt Mahallemizde yapılan sıcak asfalt çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Yapılan çalışmalar sonucunda 2 gün gibi kısa sürede, Emirbeyazıt Mahallemizdeki bu bağlantı yolumuz tamamlandı. Hemşehrilerimiz için daha konforlu ve güvenli hale gelen buradaki bağlantı yolumuz, vatandaşlarımızın kullanımına açıldı. Hizmetlerimize ve sıcak asfalt çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.