Menteşe’de kanalizasyon çalışmaları devam ediyor

Bu haber 20 Nisan 2016 - 23:20 'de eklendi ve 525 kez görüntülendi.

Menteşe’de kanalizasyon çalışmaları devam ediyor (3)MUSKİ Genel Müdürlüğü, Muğla Belediyesi zamanında başlayan kanalizasyon hat yapımının 2. etap imalatlarına Menteşe ilçesinde devam ediyor.

Haber Merkezi

Muğla Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MUSKİ) Genel Müdürlüğü, Muğla Belediyesi zamanında başlayan ve tüm Menteşe bölgesini kapsayan kanalizasyon hat yapımının 2. etap çalışmalarına devam ediyor. Yapılan çalışmalar kapsamında MUSKİ Su ve Kanal İşletme Dairesi Başkanlığı 3. Bölge Şube Müdürlüğü ekipleri, Orhaniye Mahallesi Uğur Mumcu Bulvarı 110 nolu Sokak’ta 2. etap kanalizasyon ana hat imalatlarını sürdürüyor.

Muğla Belediyesi zamanındaki çalışmalarda büyük mahallelerin tamamlanıp ara sokakların bırakıldığını vurgulayan MUSKİ Genel Müdürü Baki Ülgen, kanalizasyon çalışmalarının tamamlanması için yoğun çaba harcadıklarını söyledi.

Ülgen, “Çevrenin kötü kokulardan arındırılması ve vatandaşlara daha temiz bir çevre yaratmak amacıyla projelerimiz hayata geçirmeye devam ediyoruz. Kapsamlı ve titiz bir şekilde yaptığımız çalışmalar sonucunda her mahallenin ve sokağın alt yapı ihtiyaçlarını tespit edip, eksiklikleri gideriyoruz. Kanalizasyon ana hat imalatı çalışmalarımız sonucunda vatandaşlarımızın kanalizasyon sularını fosseptik çukurlarına akıtmak zorunda kalmayacak. Vatandaşlarımıza daha iyi hizmet sunmak için yapılan altyapı çalışmalarımız ilçemizin her alanında farklı yoğunluklarla sürecek. Büyükşehir yasası ile birlikte Menteşe genelinde başladığımız yağmur suyu ve kanalizasyon hatlarının yapımına kaldığımız yerden devam edeceğiz ” dedi.

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.