Menteşe’de elektrik kesintisi

Bu haber 08 Nisan 2016 - 22:45 'de eklendi ve 928 kez görüntülendi.

teiasTEİAŞ 21. Bölge Müdürlüğü, Muğla İletim Şebekeleri İşletme ve Bakım Müdürlüğü, TEİAŞ Muğla Trafo Merkezinde gerçekleştirilecek genel bakım çalışmaları kapsamında Pazar günü, 07:00- 13:00 saatleri arasında elektrik kesintisine gidileceğini bildirdi.

Haber Merkezi

TEİAŞ 21. Bölge Müdürlüğü, Pazar günü saat 07:00-13:00 saatleri arasında Muğla Trafo Merkezinde gerçekleştirilecek genel bakım çalışmaları kapsamında elektrik kesintisi olacağını açıkladı.

Açıklamada şu bilgilere yer verildi, “Menteşe İlçe Merkezinde bulunan mahallelerin de içinde olduğu toplam 56 mahalleye elektrik verilemeyecektir. İlçeye bağlı Bayır, Çaybükü, Çiftlik, Çırpı, Paşapınarı, Sungur, Dokuzçam, Şenyayla, Dağpınar ve Zeytinköy Mahalleleri elektrik kesintisinden etkilenmeyecektir. Ula İlçesinde ise , Alparslan, Ayazkıyı, Demirtaş, Köprübaşı, Armutçuk, Çiçekli, Gölcük, Kızılağaç, Turgut, Yaylasöğüt mahallelerine elektrik verilemeyecektir. İlçe’nin diğer 20 mahallesinde ise elektrik kesintisi uygulanmayacaktır. TEİAŞ çalışmasının zorunluluk nedeniyle iptal edilmesi, enerji sunumuna devam edilmesi veya çalışmanın önceden tamamlanması durumunda enerji daha erken verilebilecektir. Kamuoyuna Saygı ile Duyurulur.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.