Menteşe Meclisi’nden teröre ortak tepki

Bu haber 02 Temmuz 2016 - 0:19 'de eklendi ve 526 kez görüntülendi.

Menteşe Meclisi’nden Teröre Ortak Tepki (1)Menteşe Belediye Meclisi Temmuz ayı toplantısı Konakaltı İskender Alper Kültür Merkezinde, Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş Başkanlığı’nda gerçekleşti. Toplam da 7 gündem maddesinin görüşüldüğü Meclis toplantısında Mecliste grubu bulunan partiler ortak bir bildiri yayımlayarak İstanbul Atatürk Havalimanında yaşanan terör saldırısını lanetlediler.

Haber Merkezi

Menteşe Belediye Meclisi Cumhuriyet Halk Partisi Grup Başkanvekili Mehmet Güven, Adalet ve Kalkınma Partisi Grup Başkan Vekili Gültekin Akça ve Milliyetçi Hareket Partisi Grup Başkan Vekili Miraç Özcan imzasıyla yayımlanan ortak bir bildiride şu ifadeler yer alıyor,

“28 Haziran 2016 Salı Günü İstanbul Atatürk Havalimanında düzenlenen intihar saldırısında 44 vatandaşımız hayatını kaybetmiş, 238 vatandaşımız da yaralanmıştır. Hepimizi derinden üzen ve ülkemizde son zamanlarda artarak devam eden iç ve dış kaynaklı terör saldırılarında şehit olan asker, polis ve sivil vatandaşlarımıza Allahtan rahmet, yakınlarına baş sağlığı diliyoruz. Bu saldırılarda yaralanan vatandaşlarımıza acil şifalar diliyoruz. Hiçbir terör saldırısı ülkemizin birlik, beraberlik ve kardeşliğini bozamayacaktır. Menteşe Belediye Meclisi olarak İstanbul Atatürk Havalimanında düzenlenen intihar saldırısı ile birlikte terörün her türlüsünü lanetliyoruz.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.