Menteşe kışında rengarenk

Bu haber 14 Aralık 2015 - 23:57 'de eklendi ve 738 kez görüntülendi.

Menteşe kışında rengarenk (1)Menteşe Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü kent merkezinde kış çiçek dikimi uygulamasına başladı. Çiçeklik alanlarda başlayan uygulama kapsamında 21 bin mevsimlik çiçek dikildi.
Haber Merkezi
Menteşe Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü kent merkezinde kış çiçek dikimi uygulamasına başladı. Çiçeklik alanlarda başlayan uygulama kapsamında 21 bin mevsimlik çiçek dikildi.
Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, çiçek dikimleri hakkında yaptığı açıklamada, “Belediyemizin sorumluluk alanında bulunan çiçeklik alanlarda, Park ve Bahçeler Müdürlüğümüzce mevsimlik çiçek dikimlerine başlandı. Bu kapsamda Menteşe Belediyesi Çocuk Bilim Parkı, Sağlık Sokak, Özer Türk Caddesi, Kurşunlu Caddesi Belediye sokakta bulunan çiçeklik alanlarda ekiplerimiz tarafından 21 bin mevsimlik çiçek dikiliyor. Kışlık çiçek dikimini tüm çiçeklik alanlarımızda uygulayacağız. İlçemiz Menteşe gerek yazın gerekse kışın dikilen mevsimlik çiçekler ile daha modern ve güzel bir görünüme kavuşuyor. Vatandaşlarımızın büyük beğenisini toplayan mevsimlik çiçek dikimi artarak devam edecek” dedi.
Mevsimlik çiçek dikimi kapsamında Hercai Menekşe, Portakal Nergis, Şeker Tabağı ve Süs Lahana Uygulaması ile yaklaşık 21 bin Mevsimlik çiçek dikimi gerçekleştirildi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.