Menteşe İlçe Müftülüğünden anlamlı etkinlik

Bu haber 17 Mayıs 2019 - 0:14 'de eklendi ve 249 kez görüntülendi.

Muğla Menteşe İlçe Müftülüğü Tarafından düzenlenen etkinlikte renkli görüntüler sahne aldı.

Muğla Menteşe İlçe Müftülüğü tarafından 4-6 yaş kuran kursu öğrencileri Muğla Gazi Mustafa Kemal Atatürk kültür merkezinde düzenledikleri etkinlikte renkli görüntüler sahne aldı. Miniklerin gösterdikleri aileler ve Menteşe Müftüsü Mustafa Aydın tarafından yoğun ilgi ile izlendi.

Etkinlikte konuşma yapan Menteşe ilçe Müftüsü Mustafa Aydın, “Menteşe Müftülüğümüzün 4-6 yaş kuran kursuları arası tertiplemiş olduğu çocuk şenliğine hepiniz hoş geldiniz. Menteşe Müftülüğüne 8 ay önce atandığımda ilçemizde daha önceki yıllarda bir STK kuruluşumuzla ortaklaşa bir 4-6 yaş kuran kursu denemesi geçirmişiz. Ama biz bu göreve geldiğimiz zaman bu kurslarımız kapanmıştı. Biz geldikten sonra neler yapa biliriz diye düşündük. Antalya İl Müftülüğünde Müdür yardımcısı olarak görevde bulunduğum yıllarda eğitimin başında idim. Antalya’da 200 kusur tane 4-6 yaş kuran kursu açtık. Muğla’ya geldiğim zaman ve baktık gördük Muğla’da hiçbir tane 4-6 yaş Kuran kursu yoktu” diye konuştu.

Konuşmasının ardından Minikler çeşitli gösteriler uyguladılar. Gösterinin arkasından Menteşe İlçe Müftüsü Mustafa Aydın çocukları Madalya ile ödüllendirdi. (İHA)

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.