Menteşe ‘de Okul Güvenliği toplantısı

Bu haber 29 Nisan 2019 - 1:14 'de eklendi ve 220 kez görüntülendi.

Menteşe İlçesinde 12 okulun müdür ve okul aile birliği başkanlarının katılımıyla okul güvenliği toplantısı gerçekleştirildi.

Metin Karakoç

Menteşe İlçesinde 12 okulun müdür ve okul aile birliği başkanlarının katılımıyla okul güvenliği toplantısı gerçekleştirildi. Menteşe Kaymakamı Caner Yıldız ‘ın başkanlığında Muğla Öğretmen Evi Toplantı Salonu ‘nda gerçekleştirilen toplantıda İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Şen, İlçe EMniyet Müdürü Tümer Yılmaz ve İlçe Jandarma Komutanı Gürcan Özdilek de hazır bulundu.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Kaymakam Yıldız iyi dileklerini katılımcılara ilettikten sonra geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın en iyi şekilde eğitim almaları için devletin tüm imkânlarının seferber edildiğini ve bundan sonra da seferber edilmeye devam edileceğini belirtti. Okullar çevresinde alınan güvenlik tedbirlerinin de anlatıldığı toplantıda yapılması gerekenler ile de ilgili katılımcıların tamamına teker teker söz verilerek görüş ve öneriler alındı.

Toplantıya katılan okul aile birliği başkanları alınan güvenlik tedbirlerinden son derece memnun olduklarını söyleyerek emeği geçenlere teşekkür ettiler. İkramların da yapıldı toplantı sonrasında katılımcılar hatıra fotoğrafı çektirdiler.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.