Menteşe Belediyesi’nden birlik ve beraberlik gecesi « Hamle Gazetesi

Menteşe Belediyesi’nden birlik ve beraberlik gecesi

Bu haber 26 Aralık 2017 - 0:28 'de eklendi ve 559 kez görüntülendi.

Menteşe Belediyesi tarafından düzenlenen geleneksel birlik ve beraberlik gecesinde belediye personeli 2018 yılına sayılı günler kala moral depoladı.

Metin Karakoç

Menteşe Belediyesi tarafından düzenlenen geleneksel birlik ve beraberlik gecesinde belediye personeli 2018 yılına sayılı günler kala moral depoladı.

Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş ev sahipliğinde gerçekleştirilen geceye, CHP Genel Başkan Yardımcısı Erdal Aksünger, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, Menteşe Belediyesi Başkan Yardımcıları, Siyasi partilerin İl ve İlçe Başkanları, Meclis Üyeleri, Belediye personeli ve eşleri katıldı.
Gecede konuşmasına belediye personeline teşekkür ederek başlayan Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş,“ Sizlerle birlikte çıktığımız bu yolda her zaman daha ileriyi hedefledik. Gece gündüz demeden, hafta sonu demeden birlikte çalıştık. Meclis üyesi arkadaşlarımızla kentimizin gelişimi için çok önemli kararlara imza attık. Yeni yıla girmemize sayılı günler kala, 2018 yılında da aynı özveri ve azimle çalışacağımıza olan inancım, güvencim tam. Bu vesileyle, yeni yılınızı en içten dileklerimle kutluyor, kentimizin değişimi, gelişimi için her zaman yanımda olan başkan yardımcılarıma, birim müdürlerimize, personelimize ve meclis üyesi arkadaşlarımıza özverili çalışmalarından dolayı tek tek teşekkür ediyorum” dedi.
CHP Genel Başkan Yardımcısı Erdal Aksünger ve Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün’de birer konuşma yaparak belediye personelinin yeni yılını kutladılar.

Gecede, emekli olan belediye personeline vermiş olduğu emeklerinden dolayı teşekkür plaketi takdim edildi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.