Menteşe Belediyesi’nde bayramlaşma

Bu haber 23 Eylül 2015 - 0:12 'de eklendi ve 617 kez görüntülendi.

menteseeeMenteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, Belediye personeli ile bayramlaştı. Konakaltı İskender Alper Kültür Merkezinde gerçekleşen bayramlaşma törenine Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, Başkan Yardımcıları Mehmet Güven, Levent Ünver, Murat Gökalp, CHP Menteşe İlçe Başkanı Erkan Aydın ile Meclis üyeleri katıldı.

Başkan Gümüş bayramlaşma töreninde yaptığı konuşmada, “Kısa zamanda çok işler yaptık. Sizlere bugüne kadar yaptığınız hizmetlerinizden ve çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ederim. 9 günlük bir Bayram tatiline giriyoruz. Bu süreçte enerji ve moral depolayacağınıza inanıyor, bayramınızı en içten dileklerimle kutluyorum” dedi.

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, “Sizlerle birlikte bugün burada olmaktan çok mutluyum. Bahattin Başkanımız ile birlikte uyum içerisinde çalışıyoruz. Menteşe Muğla’daki ilçelerin arasında yıldız gibi parlıyor. Ama yapılacak daha çok iş var. Hep birlikte çok daha güzel işler yapacağımıza inanıyor, bayramınızı içtenlikle kutluyorum” dedi.

Konuşmaların ardından Başkanlar ve belediye personeli ile hatıra fotoğrafı çekilip bayramlaştılar. Konakaltı İskender Alper Kültür Merkezinde gerçekleşen Geleneksel Bayramlaşma töreninde, Menteşe Belediyesi tarafından personele pilav üstü kavurma ve ayran ikram edildi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.