Menteşe Belediyesi ile Tüm Yerel-Sen arasında toplu sözleşme

Bu haber 02 Şubat 2018 - 0:26 'de eklendi ve 780 kez görüntülendi.

Menteşe Belediyesi ve Tüm Yerel Yönetim Çalışanları Sendikası arasında 112 memuru kapsayan toplu iş sözleşmesi imzalandı.

Haber Merkezi

Menteşe Belediyesi ve Tüm Yerel Yönetim Çalışanları Sendikası arasında 112 memuru kapsayan toplu iş sözleşmesi imzalandı. Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş’ün makamında gerçekleşen imza törenine Tüm Yerel-Sen Muğla Şube Başkanı Salih Yıldız, Menteşe Belediyesi Başkan Yardımcısı Mehmet Güven ve İşyeri Temsilcisi Hüseyin Barış Maraş katıldı. İmza töreninde Başkan Gümüş’e teşekkür eden Tüm Yerel-Sen Muğla Şube Başkanı Salih Yıldız sendikalarını 2013 yılında kurduklarını belirterek, “Sendikaların amacı çalışanların sosyal haklarını sağlamak ve yaşam koşullarını arttırmak. Bu anlamda ki çalışmalarımız ve sendikamıza olan üye sayısı artarak devam ediyor. “ dedi.

Başkan Gümüş, çalışanlarının huzurlu ve mutlu bir şekilde yaşamaları için çalışacaklarını belirterek, “Tüm Yerel-Sen’deki arkadaşlarımızın sendikal haklarının aynı şekilde devam etmesi noktasında sözleşmemizi bugün yeniledik. Toplu İş sözleşmesinin çalışanlarımıza ve belediyemize hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Konuşmaların ardından toplu iş sözleşmesi Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş ve Tüm Yerel-Sen Muğla Şube Başkanı Salih Yıldız arasında imzalandı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.