Menteşe Belediyesi Açık Oto Pazarı, Halkımızın Hizmetinde

Bu haber 24 Ekim 2015 - 0:15 'de eklendi ve 697 kez görüntülendi.

otopazarı03Menteşe Belediyesi tarafından kurulan 2. El Açık Oto Pazarı, Atatürk Bulvarı Emniyet Müdürlüğü yanında vatandaşlara hizmet veriyor. Pazar günleri faal olacak olan Açık Oto Pazarı, 15 Bin 765 metrekarelik alanda yaklaşık 173 araç kapasitesi ile hizmet verecek.

Nazife Taşdelen

Menteşe Belediyesi tarafından kurulan 2. El Açık Oto Pazarı, Atatürk Bulvarı Emniyet Müdürlüğü yanında vatandaşlara hizmet veriyor. Pazar günleri faal olacak olan Açık Oto Pazarı, 15 Bin 765 metrekarelik alanda yaklaşık 173 araç kapasitesi ile hizmet verecek.

 

Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, 2. El Açık Oto Pazarı hakkında yaptığı açıklamada, “Menteşe Belediyesi olarak önceliğimiz vatandaş memnuniyeti. Çünkü biz vatandaş odaklı bir belediyeyiz. Bu anlamda uzun zamandır kent merkezinde beklenen 2. El Açık Oto Pazarımızı vatandaşlarımızın hizmetinize sunmuş bulunmaktayız. Haftanın bir günü (Pazar) açık olacak Açık Oto Pazarımızda, çok ciddi bir yoğunluk yaşanacağını tahmin ediyoruz. Menteşe Belediyesi Açık Oto Pazarımızda, güzel bir hareketlilik yakalayacağımıza inanıyorum. Oto Pazarımız ile kent merkezinde ekonomik ve sosyal anlamda bir hareketlilik yaşanacaktır. Bu da sadece ilçemize değil bölge ekonomisine de ciddi katkılar sağlayacaktır. Menteşe Belediyesi olarak vatandaş odaklı projelerimizle halkımıza hizmet etmeye devam edeceğiz. Açık Oto Pazarımızın ilçemize ve bölgemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.