Meneteşe’de ‘Narko-KOM’ uygulaması « Hamle Gazetesi

Meneteşe’de ‘Narko-KOM’ uygulaması

Bu haber 11 Aralık 2017 - 0:14 'de eklendi ve 908 kez görüntülendi.

Muğla Emniyet Müdürlüğü Narkotik ve KOM Şube Müdürlüğü’ne bağlı 150 polis Menteşe İlçesi’nde Üniversite öğrencilerinin yoğun olduğu Kötekli Mahallesinde ‘Narko-KOM’ uygulaması yaptı.
Metin Karakoç

Muğla Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele ve Narkotik Şube Müdürlüğü ekipleri Üniversite öğrencilerinin yoğun olarak oturduğu Kötekli Mahallesinde gerçekleştirdiği ‘Narko-KOM’ uygulamasında tüm ilçelerdeki Narkotik ve KOM ekipleri görev aldı. 37 ekip ve 150 polisin katıldığı uygulama 2 saat sürdü.
Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü’nde toplanan ve ilçelerden gelen 150 Narkotik ve KOM ekipleri uyuşturucu, Menteşe Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğü’nden gelen ekipler de işletmelerde sahte alkol denetimi yaptı. Saat 22.00’da başlayan denetim gece saat 24.00’a kadar devam etti.
KOM Şube Müdürlüğü’nden toplu çıkış yapan ekiplere motorize ekipler de destek verdi. Uygulama esnasında Narkotik köpekler de görev alırken, uygulamada 970 GBT sorgulaması yapıldı. Uygulamada 7 arama kaydı ve bir miktar uyuşturucu ele geçirildi.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.