Memur-Sen üyelerine ‘Motif Kart’ uygulaması « Hamle Gazetesi

Memur-Sen üyelerine ‘Motif Kart’ uygulaması

Bu haber 16 Ocak 2018 - 0:53 'de eklendi ve 851 kez görüntülendi.

PTT ile Memur-Sen Konfederasyonu arasında yapılan işbirliği ile üyelerin yaptıkları harcamalarda indirim sağlayacak “Motif Kart” hayata geçirilerek kartların üyelere dağıtımı başlıyor.
1 milyon üyeye ulaşan Memur-Sen, üyelerinin sosyal ve mali haklarını geliştirmenin yanında farklı imkânlar sağlamak amacıyla adımlar atıyor. Bu kapsamda faaliyetleri arasında bankacılık da bulunan PTT ile iş birliğine giden Memur-Sen Konfederasyonu, memurlara yaptıkları harcamalarda indirim sağlayacak, para ve puan toplamalarına imkân verecek ‘Motif Kart’ı hayata geçirdi. Farklı sektör ve hizmetlerdeki 4 bine yakın iş yerini kapsayan kart, şubat itibarıyla kullanılmaya başlanacak.
Memur-Sen Muğla İl Başkanı Önder Uçak, 4 yıl önce hedefleri arasında Memur-Sen Kurucu Genel Başkanı Mehmet Akif İnan’ın adına bir vakıf kurulması ile memurlara avantaj sağlayan ‘Motif Kart’ projesini başlatılması bulunduğunu söyledi. Mehmet Akif İnan Vakfı’nın açılışını geçen hafta yaptıklarını anımsatan Uçak, ‘Motif Kart’ın hayata geçirilmesi için de PTT ile protokol imzaladıklarını bildirdi.
Motif Kartın PTT’nin sağladığı bütün avantajların yanında üye iş yerinin sunduğu imkânları da kapsadığını bildiren Uçak, “Farklı sektör ve hizmetlerdeki 4 bine yakın iş yeri şu an Motif Kart’ın bünyesinde. Kartın kullanılmaya başlanmasıyla kısa sürede iş yeri sayısının daha da artacağını düşünüyoruz. Kart, temel olarak kullanıcılarına yaptıkları harcamalarda indirim sağlayacak, para ve puan verecek. Memur-Sen’in 1 milyon üyesi ve aileleri düşünüldüğünde Motif Kart, gerek kullanıcı potansiyeli gerekse de kapsadığı iş yeri sayısı bakımından dünyanın en değerli avantaj sağlayan kartlarından biri olacak” dedi.
Uçak, Motif Kartın Şubat itibarıyla kullanılmaya başlanacağını bildirerek, kartın sadece Memur-Sen üyeleri ile ailelerine verileceğini belirtti. (İHA)

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.