Memur Sen üyelerine aşure dağıttı

Bu haber 21 Ekim 2016 - 0:13 'de eklendi ve 464 kez görüntülendi.

MUĞLA MEMUR SEN ÜYELERİNE AŞURE DAĞITTI. MEMUR-SEN MUĞLA İL TEMSİLCİLİĞİ MUHARREM AYI NEDENİYLE ÜYELERİNE VE MİSAFİRLERİNE AŞURE İKRAMINDA BULUNDU.Memur-Sen Muğla İl Temsilciliği Muharrem ayı nedeniyle üyelerine ve misafirlerine aşure ikramında bulundu.
Hicri yeni yılın ilk ayı olan Muharrem ayının içerisinde bulunan aşure gününde Muğla Memur-Sen üyelerine aşure ikramında bulundu.
Duayla başlayan aşure ikramına kamu çalışanlarından, sivil toplum örgütlerinden ve siyasilerden yoğun katılım oldu. Üyelerine ve misafirlerine aşure ikramında bulunan Muğla Memur Sen İl Başkanı Önder Uçak, “İkramda bulunmak, bir araya gelmek, birlik ve beraberliğimizi artırmak için geleneklerimizin yaşatılması önemli. Biz de sivil toplum örgütleri olarak bu duruma öncülük etmeliyiz. Kültürümüzün en önemli özelliği olan ikramda bulunmak ne kadar önemli ise davete icabet etmekte o kadar önemlidir. Aşure programımıza katılan AK Parti İl Başkanı Kadem Mete’ye ve yönetimine, İl Milli Eğitim Müdürümüz Celalettin Ekinci’ye, daire amirlerimize, STK Başkanlarımıza teşekkür ederiz” dedi. (İHA)

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.