Memur-Sen Muğla İl Başkanı Önder Uçak: “Motif Kart ile üyelerimizin yanındayız”

Bu haber 02 Şubat 2019 - 2:54 'de eklendi ve 683 kez görüntülendi.

Motif Kart’ın hayata geçirilmesi ile ilgili açıklama yapan Memur-Sen İl Başkanı Önder Uçak, kartın tamamen son kullanıcıya yönelik fayda ve hizmet üretmeyi amaçladığını söyledi. 

 

1 milyon üyeye ulaşan Memur-Sen, üyelerinin sosyal ve mali haklarını geliştirmenin yanında farklı imkânlar sağlamak amacıyla adımlar atıyor. Bu kapsamda faaliyetleri arasında bankacılık da bulunan PTT ile iş birliğine giden Memur-Sen Konfederasyonu, memurlara yaptıkları harcamalarda indirim sağlayacak, para ve puan toplamalarına imkân verecek ‘Motif Kart’ı hayata geçirdi.
Memur-Sen üyelerine yeni bir hizmet olarak sunulan kart ile ilgili bilgi veren Memur-Sen Muğla İl Başkanı Önder Uçak, “Motif Kart Mehmet Akif İnan Vakfına (MAİV) ait indirimli alış veriş imkânı sunan bir proje ürünüdür. Motif Kart üye işyerleri üzerinden yapılacak alışverişlerde kart sahibine indirim ve avantaj tanımlamak üzere geliştirildi. Kullanıcıların üye iş yerlerinden yapacakları alışverişlerde hem indirim hakkı kazanabilecekleri, hem de daha sonraki alışverişlerde kullanmak üzere para puan biriktirebilecekleri özellikte tasarlandı. Tamamen son kullanıcıya yönelik fayda ve hizmet üretmeyi amaçlayan kart, temel gıdadan, tekstile; akaryakıttan, temel hizmet ürünlerine varan çok geniş bir yelpazede Türkiye’nin tamamında avantajlı kılacak üye işyerleri ile hizmet verecektir. Aynı zamanda internet alışverişlerinde de Motif Kart sahipleri, kapsama dahil olan üye işyerlerinin internet satışlarından da aynı haklarda ve avantaj kapsamında yararlanacaklardır. Uygulama ilk olarak Ankara’da hayata geçirildi. Kartların üyelerimize internet sitemiz üzerinden, ilgili şubelerimizden ve sendikamız aracılığı ile başvuru yapılarak dağıtımına başlandı” dedi. (İHA)

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.