Mehmetçiğe Gıda Desteği

Bu haber 23 Şubat 2018 - 0:19 'de eklendi ve 696 kez görüntülendi.

Milas 75. Yıl Devlet Hastanesi Evde Sağlık Hizmetleri Birimi öncülüğünde, Zeytin Dalı Harekâtı’nda görev yapan Mehmetçiklere talepleri doğrultusunda ambalajlı gıda yardımı yapıldı.
Zeytin Dalı Harekâtı’nda zor şartlar altında görevlerini başarıyla sürdüren Mehmetçiğe, Milas’tan gıda yardımı paketleri gönderildi.
Ambalajlı gıda yardımı paketini; sınıra gönüllü olarak giden Suriye sınırına gönüllü olarak giden Muğla UMKE görevlisi ve Milas 75. Yıl Devlet Hastanesinden Dr. Dalga Avşar, Mehmetçiğe iletti.
Afrin’de görev yapan Mehmetçik, Suriye sınırına gönüllü olarak giden Muğla UMKE görevlisi ve Milas 75. Yıl Devlet Hastanesinden Dr. Dalga Avşar aracılığıyla ihtiyacı olan taleplerini söyledi. Dr. Avşar aracılığıyla iletilen taleplere kayıtsız kalmayan; Milas 75. Yıl Devlet Hastanesi Evde Sağlık Birimi öncülüğünde Milas’ta görev yapan Muğla UMKE personelleri, Milas 75. Yıl Devlet Hastanesi sağlık çalışanları, Kadın ve Demokrasi Vakfı (KADEM) ve Yaprak Eczanesi yardım paketi hazırladı. Ambalajlı gıda ürünlerinden oluşan yardım paketleri, Suriye sınır noktasına gönderildi.
Görev yapan Mehmetçiğe, Milas’tan kargoyla gönderilen yardım paketleri Muğla UMKE görevlisi ve Milas 75. Yıl Devlet HastanesindenDr. Avşar aracılığıyla askerlere iletildi.
Milas’tan gelen gıda paketlerini alan Mehmetçik, Milaslılara duyarlılıkları için çok teşekkür etti. (İHA)

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.