Mehmet Üyük çalışmalarına devam ediyor

Bu haber 09 Ocak 2014 - 8:28 'de eklendi ve 706 kez görüntülendi.

mehmetuyuk6516516MHP Fethiye Belediye Başkan Adayı ve İl Genel Meclis üyesi Mehmet Üyük, seçim çalışmalarında tempo arttırıyor.
Haber Merkezi
MHP Fethiye Belediye Başkan Adayı ve İl Genel Meclis üyesi Mehmet Üyük, seçim çalışmalarında tempo arttırıyor.
Beraberinde parti yönetim kurulu üyeleri ve zaman, zaman da ilçe başkanı Cengiz Çay ile birlikte köy köy belde belde ziyaretlerde bulunan MHP’li başkan adayı Mehmet Üyük sivil toplum kuruluşlarını da ziyaret ederek projelerini anlatıp destek istiyor. MHP Fethiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Üyük, Fethiye Zihinsel Engelliler Derneği Başkanı Necdet Yaman’ı ziyaret ederek zihinsel engellilerin sorunları ve çözüm yolları hakkında bilgiler aldı. Necdet Yaman Fethiye deki zihinsel engellilerin genel sorunları ve çözüm önerileri ile ilgili bir dosyayı belediye başkan adayı Mehmet Üyük’e sunarak destek istedi.
Necdet Yaman, “Belediye meclislerinde engellilerden mutlaka temsilci bulundurulmasını, belediyelerde özürlüleri temsil edecek birim müdürlükleri kurulmasını köylerdeki engellilerin yaşam koşullarının kolaylaştırılmasını, Fethiye’de şehir dışına taşınan RAM Müdürlüğünün tekrar şehir merkezine getirtilmesini arzu ediyoruz” dedi.
MHP Fethiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Üyük de, “Derneklerimizin taleplerine özel önem veriyoruz. Dernek üyelerimizin yerel yönetimlerden beklentilerini öğrenmek, çözüm önerilerini almak için zihinsel engelliler, Makine Mühendisleri Odası ve Altınokta Körler Derneğimizi ziyaret ediyoruz. Özellikle sosyal sorumluluk projelerini öğrenip yaşam koşularını hafifletmek için projeler üretmek arzusundayız” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.