Mehmet Tosun’dan miting havasında seçim ofisi açılışı « Hamle Gazetesi

Mehmet Tosun’dan miting havasında seçim ofisi açılışı

Bu haber 05 Mart 2019 - 1:18 'de eklendi ve 549 kez görüntülendi.

İYİ Parti Turgutreis Seçim İletişim Merkezi açılışı vatandaşların yoğun katılımıyla miting havasında geçti.

Geçtiğimiz hafta yoğun katılımla gerçekleşen Karaova Seçim İletişim Merkezi açılışının ardından Turgutreis Seçim İletişim Merkezinin açılışı da miting havasında geçti. Açılışa, İYİ Parti Muğla İl Başkanı İncilay Gezgin Şekerdağ, İYİ Parti Muğla Milletvekili Prof Dr. Metin Ergün, İYİ Parti Bodrum Belediye Başkan Adayı Mehmet Tosun, İYİ Parti İlçe Başkanı Nevzat Kanber, Bodrum Belediye Meclis Üyesi Adayları, bölge muhtarları, partililer ve vatandaşlar katıldı.
Turgutreis Atatürk Meydanındaki seçim ofisinin açılışında ilçe başkanı Nevzat Kamber’in konuşmasının ardından halka seslenen Mehmet Tosun, Turgutreis’in sorunlarını bildiklerini ve 31 Mart’ın ardından bu sorunların çözümü için hemen çalışmalara başlayacaklarını belirtti.
Mehmet Tosun, “Amiral Turgut Reis’imizin memleketi Turgutreis’in güzel insanları” diyerek başladığı konuşmasına şöyle devam etti; “Ben her Turgutreis’e geldiğimde, ünlü denizci Amiral Turgut Reis’in memleketine geldiğimde sorunlarla boğuşan, belediye hizmetleri noktasında yeterince hizmet alamayan, her geçen günde kötüye giden ve insanlarımızın da mutsuz olduğu bir Turgutreis fotoğrafıyla karşılaşıyorum. Buradan kimseyi suçlamadan, eleştirmeden, bir Bodrumlu hemşeriniz olarak bundan açıkçası vicdan azabı duyuyorum. Bunun içinde bugün Turgutreis’teyiz, sizlerle beraberiz ve Turgutreis bizim için önemli. Eğer biz ünlü denizcinin memleketindeki bu güzel insanları önümüzdeki süreçte insan odaklı belediyecilikle, İYİ Belediyecilikle tanıştıramazsak inanın beş yıl daha kaybedeceğiz, sorunlarımız artarak devam edecek” dedi.

İyi Belediyeciliğe Giden Bu Süreçte Bu Kardeşiniz ve Ekibine Sandıkta Destek Verin”
Bölgenin geniş bir nüfusa sahip olduğunu belirten Mehmet Tosun sözlerine şu şekilde devam etti;
Bu güzel mahalle etrafındaki diğer yerleşim yerleriyle birlikte 50 Bin insanımızın yaşadığı bir bölge. Çok güzel bir bölge. Ben bir hemşeriniz olarak Turgutreis’e doğru gelirken ilk denizi gördüğümde o manzara o kadar hoşuma gidiyor ki ama maalesef ve maalesef alt yapı sorunlarımız, çarpık yapılaşma, yol ve kaldırımdaki eksik uygulamalarımız, pazar yerlerimiz, çarşı merkezimiz, denizlerimizin kirliliği bizleri mutsuz ediyor. Bizleri mutsuz ettiği kadar en çokta sizleri mutsuz ediyor. Bunun için oyumuzun kıymetini bilelim. Önümüzde bir seçim var, biz genel seçim yapmıyoruz bir yerel seçim yapıyoruz, belediyeyi yönetecek belediye başkanını ve meclis üyelerini seçiyoruz. Hangi partiden olursanız olun, hangi dünya görüşünden olursanız olun gelin İYİ Belediyeciliğe giden bu süreçte bu kardeşiniz ve ekibine sandıkta destek verin, değişimi gerçekleştirelim, oda bizimle olsun.”

Mehmet Tosun halka hitaben yaptığı konuşmasının ardından İYİ Parti Belediye Meclis Üyesi Adaylarını tek tek sahneye davet ederek Turgutreislilere tanıttı. Mehmet Tosun’un ardından birer konuşma gerçekleştiren İYİ Parti Muğla İl Başkanı İncilay Gezgin Şekerdağ ve İYİ Parti Muğla Milletvekili Prof. Dr. Metin Ergün’de seçim ofisi açılışını mitinge dönüştüren vatandaşlara teşekkür ettiler. Açılış sonrası vatandaşlar Başkan Adayı Mehmet Tosun ile hatıra fotoğrafı çektirmek için sıraya girdiler. (İHA)

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.