Mehmet Kocadon CHP’den Bodrum Belediye Başkan Adayı Oldu

Bu haber 03 Ocak 2019 - 2:02 'de eklendi ve 3.776 kez görüntülendi.
Hüseyin Kocabıyıkhuseyinkocabiyik@hamlegazetesi.com.tr
Gölge Adam

Hüseyin Kocabıyık

Sevgili okurlarım, önceki gün Bodrum’un CHP’li Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’la bir görüşmem oldu. Önceden de söylediğim gibi Muğla CHP’sinde bir karışıklık vardı. Bu karışıklık düzelmiş ki Belediye Başkanı Mehmet Kocadon tekrar Bodrum CHP’den belediye başkan adaylığına atanmış. Diğer CHP’li 8 aday adayının durumları ne olacak, onu da bekleyelim görelim.

Sevgili okurlarım, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’a şöyle bir soru sordum: Sayın Başkan ne olacak bu Bodrum belediye başkanlığı? CHP’li seçmen zor durumdaki CHP’nin belediye başkan adaylığı için merak ediyorlar. Sayın Kocabıyık ben CHP Genel Başkanı kemal Kılıçdaroğlu ile güzel bir görüşmem oldu. Sayın Kılıçdaroğlu’ndan Muğla’nın güzelliği için birçok isteklerim oldu. Bu isteklerimi tekrar tekrar sıraladım. Bodrum’un güzelliği için önceden de olduğu gibi bundan sonra da Bodrum ilçemizi daha görkemli yapmaya çalışacağım dedi.

Sevgili okurlarım, ben yine araya girip: Sayın Başkan Bodrum’da CHP’den 9 aday adayı var. Onlarda bu işten hoşnut değiller. Siz ne yapacaksınız siye sorduğumda cevap olarak: Sayın Kocabıyık CHP’nin 9 belediye başkan aday adayları ile tek tek görüşüp birlik ve beraberlik sağlamaya çalışacağım. Bodrum halkı bundan hiçbir şüphe duymasın. Her şey güzel olacak, Mehmet Kocadon Bodrum Belediye Başkanı olup birlik ve beraberliği sağlayacak. Sayın Başkan Sayın Kılıçdaroğlu ile neler konuştunuz diye sorduğumda cevap olarak: Sayın Kocabıyık siz beni çok iyi tanıyan bir büyüğümüzsün. Ben de yalan dolan yok. Sayın Kılıçdaroğlu ile gerçekleşen konuşmamızda Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığına niçin atanmadığımı, Büyükşehir belediyesi ile olan olumsuzlukları dile getrdim. Yine ayrıca partimizin daha güçlü olabilmesi için başkan adaylığı konusunda isteklerimi yerine getirmesini istedim. Daha birçok önemli konuları dile getirdim dedi.

Sevgili okurlarım, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’la gerçekleşen hoşça sohbette daha çok sayıda konuşmalar yapıldı. Ben yine araya girip: Sayın Başkan şunu net olarak söyleyebilir misiniz, Bodrum ilçesine tekrar CHP’den belediye başkan adayı siz mi olacaksınız diye sorduğumda cevap olarak: Sayın Kocabıyık evet Bodrum halkının şahsıma göstermiş olduğu ilgi yine ayrı olduğuna göre Bodrum’da aday adayı olarak değil belediye başkanı olarak hizmet vereceğim dedi. Ben de Sayın Kocadon’a ilk bilgiyi bana verdiği için teşekkür ediyor başarılar diliyorum. Yani anlayacağınız Mehmet Kocadon Bodrum’da CHP’den Belediye Başkan adayı olduğunu açıkladı sevgili okurlarım.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.