Mehmet Erol Muğla’da göreve başladı

Bu haber 28 Eylül 2014 - 22:40 'de eklendi ve 2.005 kez görüntülendi.

hamleziyaretMuğla Vergi Dairesi Müdürlüğü görevine atanan Mehmet Erol görevine başladı. Mehmet Erol’un göreve başlaması nedeniyle Hamle Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu ile Hamle Medya Grubu Yönetim Kurulu Üyesi ve Hamle Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Hafize Nizamoğlu bir nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

Kadir Tamer

Muğla Vergi Dairesi Müdürlüğü görevine atanan ve geçtiğimiz günlerde görevine başlayan Mehmet Erol’a Hamle Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu ile Hamle Medya Grubu Yönetim Kurulu Üyesi ve Hamle Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Hafize Nizamoğlu bir nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

Ziyarette Mehmet Erol’un geçtiğimiz yıllar içinde Muğla’da görev aldığını hatırlatan Hamle Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu, “Mehmet Bey önceki yıllarda Muğla’da görev yaptığı için kendisini yakinen tanıyoruz. Yıllar önce Muğla’dan kendisini uğurlamıştık. Yıllar sonra kendisinin tekrar Muğla’ya atandığını öğrendik. Mehmet Bey’i göreve başlar başlamaz kendisine bir nezaket ziyaretinde bulunmak istedik. Muğla’da görev yaptığı yıllarda başarılı çalışmalarına bundan sonrada devam edeceğine inanıyorum. Yeni görevinde kendisine başarı dileklerimin yanında, tekrar Muğla’ya hoş geldiniz diyorum” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.