Mehmet Demir, su fiyatına tepki gösterdi

Bu haber 29 Mayıs 2015 - 0:38 'de eklendi ve 637 kez görüntülendi.

mehmetdemirAk Parti’li Kavaklıdere Belediye Başkanı Mehmet Demir Büyükşehir Belediyesi’nin su ücretlerine tepki göstererek “1.5 TL mazot olacak diyorlar ama 5 TL’den bize su satıyorlar” dedi.

Haber Merkezi

Ak Parti’li Kavaklıdere Belediyesi çalışmalarını sürdürüyor. Belediye Başkanı Demir Muhtarlar ile yaptığı toplantıda CHP’li Büyük Şehir Belediyesini eleştirerek “ Mazot 1.5 Lira olacak diyorlar ama suyu bize beş Liradan satıyorlar” dedi.

Kavaklıdere Belediye Başkanı Mehmet Demir, muhtarlarla yaptığı toplantıya Ak Parti Muğla Milletvekili Adayı Hasan Özyer’de katıldı. Toplantıda konuşan Mehmet Demir Ak Parti’nin muhtarlara çok önem verdiğini belirterek “Yerel siyaseti harekete geçirebilecek unsurların başında muhtarlarımız geliyor. Bu yüzden muhtarlarımızı belediye meclisi toplantısına her zaman davet ediyoruz. Muhtarlarımız için 15 adet muhtar hizmet binası oluşturacağız. Bildiğiniz gibi Hasan Bey daha önce siyasette başarılı bir çizgisi vardı. Belediyemiz olarak bundan sonra Hasan Bey’in sayesinde daha fazla hizmet alacağımızı biliyoruz” dedi.
Demir “Şuanda bildiğiniz gibi Muğla Büyükşehir Belediyesi CHP’de ve çok büyük sıkıntı çekiyoruz. Çok kötü bir yönetim var. Geçenlerde faaliyet raporu kitapçığında kayda değer hiçbir şey yok. Sadece ‘yapılacak, düşünülüyor’ cümleleri geçiyor. Bakıyoruz CHP Arabistan’dan gelen mazotu 1.5 TL olacak diyorlar. Bizim Göktepe’den akan gelen su 5 TL oldu. Bu işleri muhalefette söylemek basitte, uygulamaya gelince öyle kolay olmaz. İnsanlarımızda zaten bunlara inanmıyor” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.